Przede wszystkim ma być rodzinnie

0
640
plakat-2014-05-30-dzień-dziecka@Głogów-001

Gry rodzinne, zabawy, turnieje i konkurencje sportowe – to tylko niektóre atrakcje imprez przygotowanych przez Miejskie Centrum Wspierania Rodziny wspólnie z Chrobrym Głogów i Radiem Plus. Już 1 czerwca organizatorzy zapraszają na wielki piknik rodzinny „Dzień Dziecka w sportowym nastroju. Natomiast 7 czerwca odbędzie się organizowana już po raz trzeci impreza pn. „Rodzinnie w królewskim nastroju”.

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny wspólnie z Chrobrym Głogów i Radiem Plus organizują rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca zapraszają całe rodziny na imprezę, która odbędzie się na obiektach sportowych przy głogowskich basenach.

„My jako Miejskie Centrum Wspierania Rodziny cały czas promujemy, aby rodziny swój wolny czas spędzały razem, w związku z tym nasze imprezy są skierowane do całych rodzin”  –  mówi dyrektor Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny, Elżbieta Szarek.

– „Piknik będzie okazją do rekreacji, sportowego wysiłku oraz okazją, aby zawalczyć o ciekawe nagrody”  – zachęca dyrektor MCWR.

Konkurencje sportowe dla rodzin przygotował Chrobry Głogów – „W tym dniu stawiamy przede wszystkim na aktywny wypoczynek podczas rodzinnych turniejów. Zachęcamy to tego, aby zabrać ze sobą koce, ponieważ całe obiekty basenów odkrytych będą do dyspozycji”  – mówi Katarzyna Kumor specjalista ds. marketingu Chrobrego Głogów.

Mimo, że same baseny będą w tym dniu nieczynne to atrakcji nie zabraknie. Odbędą się zawody paintballa, bule, piłki nożnej plażowej, a także wiele konkurencji tj. przeciąganie liny czy wyścigi w workach. Dzieci mogą spodziewać się upominków i wielu niespodzianek.

Gościem imprezy będzie klubowa maskotka Chrobrego Głogów – Tygrysek. Dla fanów piłki nożnej przewidziane są konkurencje piłkarskie – „Będzie szansa zamierzyć się z piłkarzami z pierwszej drużyny”  – zapowiada Katarzyna Kumor.

Impreza trwać będzie od godziny 11.00 do 15.oo.

Dzień Dziecka będzie pierwszą częścią oferty, którą Miejskie Centrum Wspierania Rodziny kieruje do rodzin. 7 czerwca, na terenie fosy głogowskiego zamku, odbędzie się kolejne wydarzenie pn. „Rodzinnie w królewskim nastroju”  „Te dwie imprezy się łączą , ponieważ rodziny, które wezmą udział w konkurencjach 1 czerwca, będą brały udział w losowaniu nagród 7 czerwca”  – informuje Elżbieta Szarek.

„Rodzinnie w królewskim nastroju organizowana jest już po raz trzeci – „Tradycyjnie będą komnaty, w których będzie można liczyć na sporo atrakcji, oprócz tego będą gry rodzinne, zabawy i rodzinna atmosfera”  – mówi Magda Skiba z Radia Plus.

Do wygrania będą atrakcyjne nagrody, a jedną z nich będzie rodzinny wyjazd.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.