Młodzi piłkarze zmierzą się w Turnieju

0
714
zdjęcie-2014-05-26-turniej-drużyn-podwórkowych@Głogów-001

Głogowska policja zaprasza dzieci i młodzież na „Turniej Piłkarskich Drużyn Podwórkowych”. Mecze piłki nożnej zostaną rozegrane w dwóch kategoriach już 7 czerwca. Policjanci gwarantują dobrą zabawę i ciekawe nagrody.

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie wspólnie z Urzędem Miejskim w Głogowie, Miejskim Centrum Wspierania Rodziny i Chrobrym Głogów organizują „Turniej Piłkarskich Drużyn Podwórkowych”, który odbędzie się 7 czerwca. Początek rozgrywek o godz. 10.00  na płycie rezerwowej stadionu, przy ul. Wita Stwosza w Głogowie.

Adresatami Turnieju są dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Mecze zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: 8-11 lat oraz 12-14 lat. Każda drużyna może składać się maksymalnie z 8 zawodników i pełnoletniego opiekuna – „Nie możemy dopuścić drużyny do Turnieju, jeżeli nie będzie miała pełnoletniego opiekuna, to jest warunek konieczny, aby wziąć udział w zawodach” – informuje Bogdan Kaleta, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Turniej ten jest elementem policyjnego programu „Bezpieczna Przestrzeń” oraz akcji „Bezpieczne Wakacje”, której jednym z celów jest zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży.

– „Turniej jest naszą propozycją, by pokazać dzieciom i młodzieży jak można sobie zorganizować czas w okresie wakacji” – mówi oficer prasowy.

Dla zwycięskich drużyn w każdej z kategorii przewidziane są puchary, a dla każdej z drużyn piłki. Będą także nagrody indywidualne np. dla najlepszego strzelca, bramkarza.

W ubiegłym roku była bardzo dużo frekwencja. Zgłosiło się aż 30 drużyn – „Prosimy, aby te drużyny które chcą wziąć udział w turnieju wcześniej się zapisały”  – mówi Kaleta.

Zgłoszenia można składać do 6 czerwca do godziny 12.00 osobiście w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wita Stwosza 3 oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju 17. Pok. 101, lub mailem na adres: [email protected]

Zgłoszenie musi zawierać: nazwę drużyny, dane zawodników (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania) oraz imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna i jego telefon kontaktowy.

Każdy uczestnik Turnieju musi posiadać strój sportowy- sportowe obuwie, legitymację szkolną. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 76 7277224 i 767277323.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.