Dzień Dziecka w głogowskiej Komendzie Policji

0
532
zdjęcie 2014-05-23-dni-otwarte@głogowska-policja@Głogów-001

Z okazji Dnia Dziecka, Komenda Powiatowa Policji w Głogowie zaprasza dzieci z przedszkoli oraz pierwszych klas szkół podstawowych na „Dni otwarte”. W dniach od 2 do 4 czerwca wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z pracą policjantów oraz zobaczyć pokazy policyjnego sprzętu. W trakcie odwiedzin, policjanci przypomną dzieciom o bezpiecznych zasadach zachowania się na drodze. Poradzą jak unikać zagrożeń w życiu codziennym oraz będą instruować jak należy postępować z psem.

Od 2 do 4 czerwca w godz. 8.00 – 13.00 głogowscy policjanci zapraszają wszystkie dzieci z przedszkoli oraz pierwszych klas szkół podstawowych z całego powiatu głogowskiego, do odwiedzin w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie.

„Podczas 30 minutowej prezentacji, dzieci zapoznają się ze specyfiką pracy policjantów. W trakcie odwiedzin, policjanci przypomną dzieciom o bezpiecznych zasadach zachowania się na drodze. Poradzą także jak unikać zagrożeń w życiu codziennym – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, Bogdan Kaleta.

Policjanci będą instruowali jak należy postępować z psem. Dzieci będą mogły z bliska zobaczyć policyjny sprzęt, wyposażenie i mundury. Opiekunowie proszeni są o posiadanie wykazu dzieci biorących udział w wycieczce, który należy przekazać policjantowi oprowadzającemu grupę.

Z uwagi na kwestie organizacyjne, policjanci proszą o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie dokładnego terminu i godziny wizyty. Obowiązuje kolejność zgłoszenia. Zgłoszenia i pytania proszę kierować do: sierż. sztabowego Łukasz Szuwikowski – tel. 76 7277323 Emila Molisak – tel. 767277224.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.