Jest! Jest! Jest! Chrobry Głogów w I lidze!

0
735

Chrobry Głogów w pierwszej lidze!! Kilka minut temu zakończyło się spotkanie Zagłębia Sosnowiec i UKP Zielona Góra, w którym zielonogórzanie pokonali głównego konkurenta głogowian do awansu 2-0, co przy jednobramkowym zwycięstwie głogowian nad Ruchem Zdzieszowice daje Chrobremu promocje do zaplecza ekstraklasy!!!

 

Ruch Zdzieszowice – Chrobry Głogów 0-1! 

Kliknij, aby zobaczyć jedyną bramkę z tego spotkania!

Zagłębie Sosnowiec – UKP Zielona Góra 0-2!

Kliknij, aby zobaczyć relację na żywo!

 

Niespodziewanie szybko zakończyła się dramatyczna końcówka walki Chrobrego Głogów o pierwszą ligę. Spodziewano się raczej walki do ostatniego spotkania, w którym to o losach II ligi decydować będzie tylko nasz zespół. Okazuje się, że piłka po raz kolejny pokazała swój urok i już dziś możemy cieszyć się z awansu! Dało go nam zwycięstwo nad Ruchem Zdzieszowice i porażka Zagłębia Sosnowiec z UKP Zielona Góra.

– Niesamowita radość! Nigdy nie jadłem tak dobrej kolacji, a lokal w którym ją właśnie jemy jest chyba najgłośniejszym miejscem w kraju (w tle słychać okrzyki “I liga, I liga, Chrobry Głogów!” – mówi na gorąco Stanisław Kołtowski, kierownik zespołu – w Głogowie będziemy około pierwszej w nocy – podkreśla.

Pozostaje już tylko jedna niewiadoma! Czy w przyszłym sezonie doczekamy się piłkarskiej uczty na zapleczu ekstraklasy? Mowa oczywiście o derbowym pojedynku Chrobrego Głogów z Zagłębiem Lubin, które tylko cud może uratować przed spadkiem z ekstraklasy!

 

 

Próbowaliśmy skontaktować się zarówno z trenerem Ireneuszem Mamrotem jak i jego asystentem Jakubem Wolnym, niestety z wiadomych przyczyn ich telefony nie odpowiadają! 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.