Kolejny turniej tenisa ziemnego organizowany przez GTT Głogów

0
613

Oficjalne otwarcie sezonu letniego na kortach tenisowych ledwo za nami, a już mamy kolejne sygnały o nadchodzących turniejach. Tym razem, Głogowskie Towarzystwo Tenisowe przygotowało coś dla par tenisowych i pań, które  wezmą udział w singlowych pojedynkach. Nocny Turniej Deblowy im. Andrzeja Vogta i Turniej Singlowy Pań odbędzie się 9 i 10 maja na kortach tenisowych Chrobrego Głogów S.A. W zawodach może wziąć udział każdy pełnoletni zawodnik, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji i uiszczenia opłaty startowej.

Aby wziąć udział w turnieju należy się zgłosić w dniu 9 maja o godz. 17:45 w biurze turnieju znajdującym się tuż przy kortach tenisowych, lub pod numerem telefonu: 604-111-535. Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 18 rok życia i uiszczenie opłaty w wysokości 30 zł (panowie), 15 zł (panie). Zawody rozpoczną się o godz. 18:00.

 

Blisko dwa tygodnie temu, na obiektach Chrobrego Głogów S.A odbył się otwarty turniej rozpoczynający sezon letni, na które Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zapraszało wszystkich chętnych. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, a wśród wyróżnionych znaleźli się:

Dziewczęta do lat 12
1. Oliwia Dembek
2. Linda Wysocka
3. Weronika Skwarek

Dziewczęta do lat 16
1, Ada Klawińska
2. Julia Stefanów
3. Natalia Kubiak

Panie
1. Ewelina Nadała
2. Małgorzata Malska
3. Julia Zygiert

Chłopcy do lat 12
1. Alan Hapke
2. Marcel Wegner
3. Jędrzej Fukacz

Chłopcy do Lat 16
1. Jakub Lasota
2. Bartosz Karbownik
3. Patryk Kiemona

Panowie do lat 45
1. Michał Adamczak
2. Bartosz Chmiel
3. Bartosz Radoszewski

Oldboje
1. Wojciech Skołozdrzy
2. Zdzisław Konieczny
3. Andrzej Chabik

Jak informuje GTT Głogów rok w rok głogowski tenis stoi na coraz wyższym poziomie- Corocznie, nasze towarzystwo podnosi sobie poprzeczkę coraz wyżej. W tym sezonie udało się zorganizować 10 turniejów, a także wziąć udział w wielu organizowanych w całej Polsce i za granicą. Szersze podsumowanie naszych osiągnieć przedstawimy na oficjalnym zakończeniu sezonu, które odbędzie się na przełomie października i listopada – zapowiadał na zakończenie poprzedniego sezonu prezes GTT Głogów.

Czego możemy oczekiwać w nowym sezonie? – Na pewno nie zamierzamy zwalniać tempa. Coraz więcej dzieci, młodzieży, a także dorosłych chce szkolić swój tenis pod naszym okiem. Naszym głównym celem jest organizacja 12-stu turniejów na własnym terenie. Będą to rozgrywki jedno i dwudniowe. Tym razem to my będziemy gościć niemieckich przyjaciół, podczas wymiany, która odbędzie się w lipcu. Nadal organizować będziemy ligę, która stała się bardzo popularna wśród mieszkańców naszego miasta, ale i nie tylko – zapowiada Wiesław Ławrowski – chcielibyśmy aby nasza dyscyplina sportowa cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze – kończy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.