Chrobry Głogów – Górnik Wałbrzych! Musisz tam być!

0
514

Są mecze, których krótko mówiąc nie można przegapić. Jeden z nich już w środę w Głogowie. O godz. 19:00 piłkarze nożni Chrobrego Głogów podejmować będą Górnika z Wałbrzycha. Mecz na szczycie tabeli i kibicowskiego zaplecza ekstraklasy na Dolnym Śląsku. Derby, które w swojej historii wzbudzały masę emocji, zarówno negatywnych jak i pozytywnych. Tym razem walka toczy się o awans do I ligi. Jeśli głogowianie zwyciężą, to mocno się do niego zbliżą. Jeśli ulegną, stracą przewagę, a Górnik wróci do gry. –Wszyscy na stadion! – zachęcają głogowscy sympatycy.

Ranga meczu Chrobrego Głogów z Górnikiem Wałbrzych wraca do najlepszych czasów. W sezonie 2009/2010 oba kluby stoczyły ze sobą bezpośrednią walkę o awans, a mecze pomiędzy nimi, pod względem emocji, otoczki i ilości kibiców na trybunach bezwzględnie zdominowały całą ligę. Teraz sytuacja jest taka, że głogowsko-wałbrzyska rywalizacja znów zdecydowanie zasługuje na miano wielkich derbów mogących mieć wpływ na końcowe rozstrzygnięcie – zapowiada oficjalna strona internetowa Chrobrego Głogów S.A.

Przypominają o barwach.

– Jeśli derby, to w pomarańczowo czarnych barwach. Pokażmy jakim kolorem żyje nasze miasto – przypomina Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów.

 

Chrobry Głogów – Górnik Wałbrzych

Środa, 23 kwietnia, godz. 19.00

Ceny biletów w przedsprzedaży

0 zł – do 7 roku życia
1 zł – od 7 do 13 roku życia
5 zł – pozostali
Gdzie kupić
– kasy pływalni „Chrobry” codziennie w godz. 8.00-21.00 do środy 23 kwietnia do godz. 15.00 za wyjątkiem dni: 19 kwietnia (sobota), 20 kwietnia (niedziela), 21 kwietnia (poniedziałek)
O czym pamiętać
– przy pierwszym zakupie biletu bądź karnetu należy zarejestrować się w elektronicznym systemie identyfikacji, do czego wymagane jest okazanie dowodu potwierdzającego tożsamość (imię i nazwisko) oraz numer PESEL. Cały proces dopełni wykonane na miejscu zdjęcie. Dzieci do 13 roku życia robią to opd opieką osoby dorosłej.
Ceny biletów w dniu meczu w kasach stadionu
0 zł – do 7 roku życia
1 zł – od 7 do 13 roku życia
15 zł – pozostali

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.