Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Pływaniu pierwszych klas szkół podstawowych

0
357

Środa i czwartek (15/16 kwietnia) były dniami rozgrywania Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Pływaniu. W zawodach wzięły udział dzieci do trzeciej klasy szkół podstawowych włącznie. Rywalizacja toczyła się w Szkole Podstawowej nr 10, gdzie na co dzień, klub sportowy Piast Głogów prowadzi swoją działalność.

– W dniach 15-16.04.2014 w Szkole Podstawowej nr 10 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w pływaniu dzieci klas 0-III, których organizatorami był Międzyszkolny Klub Sportowy PIAST i Szkoła Podstawowa nr10. Blisko 150 uczniów rywalizowało na różnych dystansach i różnymi stylami, na najlepszych zawodników czekały drobne upominki. Dekorowanych było 6 najlepszych pływaków w każdej konkurencji – informuje Tomasz Skiba, organizator, trener i opiekun.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników:

25 motyl klasy III dziewczęta:

  1. Reszewicz Lila
  2. Izienicka Oliwia
  3. Muroń Amelia
  4. Brade Julia

50 klasyczny klasy III dziewczęta:

  1. Malina Ola
  2. Adamczewska Zuzanna
  3. Brade Julia
  4. Michalewicz Iga
  5. Szuba Emilia
  6. Michałowicz Weronika

50 grzbiet klasy III dziewczęta:

  1. Izienicka Oliwia
  2. Sobuś Ola
  3. Fudali Ola
  4. Bertolucci Kaja
  5. Margas Jagoda
  6. Drążek Jagoda

50 dowolny klasy III dziewczęta:

  1. Reszewicz Lila
  2. Michalewicz Iga
  3. Bertolucci Kaja
  4. Izienicka Oliwia
  5. Muroń Amelia
  6. Adamczewska Zuzanna

50 klasyczny klasy III chłopcy:

  1. Ryniec Artur
  2. Świątek Patryk
  3. Dyk Mateusz
  4. Królak Wojtek
  5. Waligórski Jacek
  6. Bieniecki Adrian

50 grzbiet klasy III chłopcy:

  1. Permus  Maciek
  2. Kubski Bartosz
  3. Franczyk Kamil
  4. Ciurski Radosław
  5. Serafin Jakub
  6. Blatkiewicz Adrian

50 dowolny klasy III chłopcy:

  1. Ostapiej Krystian
  2. Permus Maciek
  3. Królak Wojtek
  4. Świątek Patryk
  5. Stawecki Jakub
  6. Świercz Maksymilian

25 motyl klasy III chłopcy:

  1. Królak Wojtek
  2. Waligórski Jacek
  3. Król Piotr

25 dowolny przedszkolaki:

  1. Raś Bartek
  2. Szylko Michalina
  3. Biedrycki Hubert
  4. Dworzańska Hania
  5. Krupa Ola
  6. Tomaszewska Kornelia

25 grzbiet klasy I dziewczęta:

  1. Błażejczak Ola
  2. Walkowiak Zuzanna
  3. Poniedziałek Paulina
  4. Frątczak Ines
  5. Zalewska Marcelina
  6. Szychowska Ewa

25 grzbiet klasy I chłopcy:

  1. Wojtysiak Błażej
  2. Musielak Piotr
  3. Zarubajko Oskar
  4. Czapczyński Kajetan
  5. Malec Igor
  6. Mietliński Szymon

25 dowolny klasy I dziewczęta:

  1. Dworzańska Alicja
  2. Krupa Martyna
  3. Błażejczak Ola
  4. Walkowiak Zuzia
  5. Frątczak Ines
  6. Poniedziałek Paulina

25 dowolny klasy I chłopcy:

  1. Kwiatkowski Wiktor
  2. Odrobina Jakub
  3. Mietliński Szymon
  4. Wojtysiak Błażej
  5. Musielak Piotr
  6. Zarubajko Oskar

25grzbiet klasy II dziewczęta:

  1. Biela Ada
  2. Clavadetscher Antonina
  3. Pasik Pola
  4. Śliska Oliwia
  5. Mihułka Ola
  6. Keep Zuzia

25 grzbiet klasy II chłopcy:

  1. Heiduk Kacper
  2. Chmielnicki Bartek
  3. Piekarski Szymon
  4. Matczuk Krzysztof
  5. Kazimierczak  Łukasz
  6. Ciborowski Grzegorz

25 klasyczny klasy II dziewczęta:

  1. Biela Ada
  2. Gorzańska Alicja
  3. Chylarecka Ola
  4. Tkacz Marzena
  5. Nowaczyk Liwia
  6. Clavadetscher Antonina

25 dowolny klasy II dziewczęta:

  1. Keep Zuzia
  2. Rozmus Ola
  3. Pawłowicz Iga
  4. Śliska Oliwia
  5. Szmyt Nicola
  6. Nagi Zuzia

25 dowolny klasa II chłopcy:

  1. Chmielnicki Bartek
  2. Piekarski Szymon
  3. Heiduk Kacper
  4. Matczuk Krzysztof
  5. Włodarczyk Bartek
  6. Maracewicz Antek