Prezentacja Chrobrego Głogów już za tydzień!

0
636

Dokładnie za tydzień odbędzie się tegoroczna, oficjalna prezentacja Chrobrego Głogów. Wygląda na to, że będzie to powrót świetności tego wydarzenia. Wszyscy doskonale pamiętamy pierwsze, najbardziej huczne i efektowne prezentacje, po których w ogólnopolskich mediach zrobiło się o Głogowie głośno. Mówił o tym nawet sam Mateusz Borek, który na łamach Polsat Sport oficjalnie pochwalił wydarzenie i wyraził zaskoczenie, że w tak małym miasteczku dzieją się tak wielkie rzeczy. Miejmy nadzieję, że i za lekko ponad tydzień będzie miał o czym mówić. 

Kiedy, co i jak? 

Początek zaplanowano na godz. 18.00, jednak hala zostanie otwarta już godzinę wcześniej. Przez te 60 minut będzie można wziąć udział w mających bardziej humorystyczną formę konkursach z nagrodami, kupić klubowe upominki na rundę czy wesprzeć inicjatywę Godziny Dla Polski i przekazać na specjalne stoisko żywność na wielkanocne paczki dla kombatantów – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Chrobry Głogów S.A – Po 18.00 na parkiet zaczną wychodzić zespoły Chrobrego. Ich prezentację podzielono na dwie części. Najpierw widowni pokażą się te starsze, od młodzików po drużynę U-21. Drugą część będą tworzyć najmłodsi adepci futbolu, czyli wszystkie grupy selekcyjne Akademii Piłki Nożnej, po których na środek wyjdą zespoły będące wizytówką dwóch klubów: lider drugiej ligi Chrobry Głogów i specjalnie zaproszony lider trzeciej ligi Stilon Gorzów. Łącznie publiczności zaprezentuje się rekordowa ilość ponad 400 piłkarzy, od kilkuletnich po tych najstarszych, na których uwaga kibiców skupiona jest najbardziej. Najmłodsi z nich na tę okoliczność otrzymają specjalne koszulki – czytamy w dalszej części.

Wrażenia są ogromne.

– Miałem pod swoją opieką chłopców zarówno 10/11 letnich, grupę juniorów starszych, a teraz seniorów. Prezentacja robi największe wrażenie na tych najmłodszych, którzy przez wiele miesięcy czekają na tak ważny dla nich moment. Ci starsi podchodzą troszkę inaczej, nie mówią o tym głośno, ale także porusza ich możliwość uczestnictwa w tak dużym i efektownym wydarzeniu – komentował Jakub Wolny, drugi trener Chrobrego Głogów po zeszłorocznej prezentacji.

 

Prezentacja Chrobrego Głogów 

piątek 28.02.2014 godz. 18:00 

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.