Szczeniaki z głogowskiego schroniska szukają domu

0
538
2014-02-20 - szczeniaki-z-glogowskieg-schroniska-szukaja-domu@Glogow--Plenerowa akcja adopcyjna szczeniąt

W najbliższą sobotę, 22 lutego, Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS organizuje akcję adopcyjną szczeniąt, które znajdują się w schronisku. Tego dnia każdy kto myśli o przygarnięciu czworonożnego przyjaciela będzie miał możliwość poznania podopiecznych schroniska, pobawienia się z nimi czy wyjścia na spacer.

Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS organizuje plenerową akcję adopcyjną szczeniąt przebywających pod opieką Stowarzyszenia.

Już w najbliższą sobotę, w ramach akcji Kalendarz Bezdomnego Psa każda osoba, która chciałaby poznać najmłodszych psich mieszkańców schroniska, a nie ma możliwości przyjechać do schroniska będzie miała możliwość zrobić to w zupełnie innych okolicznościach.

“Tego dnia, wraz ze szczeniętami poszukującymi aktualnie nowych domów pojawimy się w Głogowie, goszcząc w jednej z firm ubezpieczeniowych – już dziś zapraszamy więc do Ruszczycki – Ubezpieczenia mieszczącego się przy ul. Chopina 34, gdzie tego dnia będzie możliwość poznania naszych podopiecznych, pobawienia się z nimi, wyjścia na spacer w towarzystwie wolontariuszy oraz oczywiście – adopcji szczeniąt, które szukają nowych domów” – mówi Jagoda Kosmala prezes Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS.

Każdy z adoptowanych w tym dniu psiaków otrzyma wyprawkę na początek nowego życia.

“Niektórzy zwyczajnie nie czują się na siłach, aby oglądać psy za kratami kojców w schroniskowej rzeczywistości, dlatego 22 lutego między godziną 10.00 a 13.00 zapraszamy wszystkich na spotkanie z nami i naszymi czworonożnymi przyjaciółmi” – dodaje Jagoda Kosmala.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.