Bal karnawałowy w Zielonym Przedszkolu

0
659
2014-02-11-bal-karnawalowy@zielone-przedszkole@Glogow-IMG_9658

Zielone Przedszkole z Głogowa stawia na integrację. Współpracuje z innymi przedszkolami, a na swoje wydarzenia zaprasza także dzieci z osiedla. Wczoraj odbył się tam bal karnawałowy. Na balu można było zobaczyć wszystkie postacie z bajek, gdyż bal zorganizowano pod nazwą “Świat Bajek”.

Wczoraj dzieci z Zielonego Przedszkola bawiły się na balu karnawałowym. Na to wyjątkowe dla przedszkolaków wydarzenie, zaproszone zostały dzieci z Przedszkola nr 20 oraz dzieci z osiedla.

Mimo, że niepubliczne przedszkole funkcjonuje dopiero od września, to przedszkolaki brały udział już w wielu szlachetnych przedsięwzięciach. Cały czas zbierają nakrętki dla chorej 6-letniej Lenki, a przed zimą wsparli bezdomne zwierzęta ze Stowarzyszenia Amicus.

17 lutego przedszkole odwiedzi Bartłomiej Krężel, właściciel jednej z głogowskich restauracji, który był uczestnikiem programu Master Chef, emitowanego na TVN-ie. Głogowski kucharz będzie gotował razem z przedszkolakami.

Rodzice, którzy zamierzają dopiero posłać swoje pociechy do przedszkola mogą odwiedzić Zielone Przedszkole podczas Dni Otwartych.

“Zapraszamy wszystkie dzieci z Głogowa wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 1 marca 2014 r., w sobotę, w godz. 10-14” – mówi dyrektorka przedszkola Kinga Mikołajczyk.

W tym dniu na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: malowanie twarzy, zabawy muzyczno – rytmiczne, zajęcia plastyczne, zabawy w ogrodzie przedszkolnym oraz zwiedzanie placówki. “Gwarantujemy dobrą zabawę, wiele konkursów z nagrodami oraz bezpłatne konsultacje logopedyczne” – dodaje Kinga Mikołajczyk.

Rodzice będą mieli możliwość poznać przedszkole oraz porozmawiać z kadrą pedagogiczną i specjalistami pracującymi w placówce.

2014-02-11-bal-karnawalowy@zielone-przedszkole@Glogow-IMG_9659

 

2014-02-11-bal-karnawalowy@zielone-przedszkole@Glogow-IMG_9657

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.