Andrus i Poniedzielski w Polkowicach

0
410
2014-01-17-Artur-Andrus-Andrzej-Poniedzielski@Polkowice-andruspon-001

Artur Andrus oraz Andrzej Poniedzielski, czyli gwiazdy polskiej sceny kabaretowej wystąpią w Polkowicach. Dwóch przesympatycznych mężczyzn i dwa nieprzyzwoicie zabawne spotkania. 26 stycznia będzie okazja wysłuchać koncertu piosenek satyrycznych w wykonaniu Andrusa. Z kolei 10 lutego w polkowickim Kinie odbędzie wieczór autorski Andrzeja Poniedzielskiego.

Artur Andrus – na co dzień redaktor radiowej trójki, co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej “Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer, a poza tym poeta, autor tekstów, artysta kabaretowy i komentator.

W Polkowicach zaprezentuje utwory z albumu „Myśliwiecka”, który był najczęściej kupowaną płytą w 2012r., wyprzedzając w rankingach Adele i Donatana. 26 stycznia o godz. 17.00 podczas koncertu w polkowickim Kinie Artur Andrus wykona najlepsze piosenki, przeplatając je anegdotami, finezyjnymi wierszami i śmiesznymi komentarzami.

Andrzej Poniedzielski – w dzieciństwie podejrzanie spokojny i grzeczny chłopiec, jako mężczyzna – urokliwy twórca scenariuszy, poeta, humorysta, konferansjer, artysta satyryczny. Jego wieczór autorski to połączenie inteligentnego, pełnego dystansu do siebie oraz świata humoru z nienachalnym optymizmem. Przezabawne słowno-muzyczne spotkanie, które odbędzie się 10 lutego o godz. 19.00 w Kinie w Polkowicach będzie poświęcone wydawnictwom kabareciarza, a w szczególności jego najnowszej książce.

Bilety są jeszcze dostępne. Można je nabyć w Kasach Ośrodka Kultury, w Galerii „Rynek 26” oraz w Kinie. Ponadto Polkowickie Centrum Animacji przygotowało specjalne karnety na oba spotkania w promocyjnej cenie 40 zł. Szczegółowe informacje na stronie www.pca.pl. Rezerwacja miejsc pod nr tel. 76/ 746 88 14.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.