Prezentacja Chrobrego 28-ego lutego!

0
603

Na godz. 18:00, 28 lutego zaplanowano tegoroczną, oficjalną prezentację Chrobrego Głogów. Wydarzenie to, na trwałe wpisało się już do tradycji głogowskiej piłki nożnej. Prezentacja, z roku na rok, cieszyła się coraz większym zainteresowaniem. Niestety, jej kryzys nastał w ubiegłym roku, kiedy to sympatycy Chrobrego Głogów zaprotestowali przeciw zakazom prawnym i nie pojawili się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie. Jak będzie tym razem? Czy Chrobry Głogów stanie na wysokości zadania i zorganizuje wydarzenie godne uwagi największych stacji telewizyjnych?

Bez wątpienia prezentacja Chrobrego Głogów stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w działalności klubu i mocno wpisała się do kalendarza sportowych imprez w mieście. Kilka lat temu, podczas prezentacji pojawił się relacjonujący jedną z jej edycji – Mateusz BorekTo nie trybuny Ali Sami Yen w Stambule i kibice Galatasaray, tylko prezentacja zespołu Chrobrego w Głogowie – mówił.

– Miałem pod swoją opieką chłopców zarówno 10/11 letnich, grupę juniorów starszych, a teraz seniorów. Prezentacja robi największe wrażenie na tych najmłodszych, którzy przez wiele miesięcy czekają na tak ważny dla nich moment. Ci starsi podchodzą troszkę inaczej, nie mówią o tym głośno, ale także porusza ich możliwość uczestnictwa w tak dużym i efektownym wydarzeniu komentował Jakub Wolny, drugi trener Chrobrego Głogów po zeszłorocznej prezentacji.

Będą goście.

– Na prezentację 2014 zaproszenie otrzymał Stilon Gorzów. Kibice Chrobrego i Stilonu sympatyzują ze sobą od dawna, ponadto od połowy poprzedniego roku współpracują ze sobą same kluby. Stąd też połączona formuła gali, na której spotkałyby się dwie drużyny wiosną mające okazję powalczyć o awans. Liderem jest nie tylko Chrobry, bo w trzeciej lidze prowadzą właśnie “Stilonowcy”. Ponadto jest szansa, że w Głogowie pojawi się jedna z młodszych grup gorzowskiego klubu i zagra przed widownią ze swoimi rówieśnikami z ChG. Przypomnijmy, że na ten weekend w Głogowie planowany jest także mecz sparingowy seniorów Chrobrego i Stilonu – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Chrobrego Głogów S.A.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.