Styczniowe wyjazdy ze STiR Zwiedzak!

0
697

Czas rozpocząć zimowe, noworoczne szaleństwo. Za oknami w naszym mieście śniegu brak. Także w górach deficyt jest zauważalny, ale Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak gwarantuje, że podczas dwóch, styczniowych wyjazdów go nie zabranie.  Pierwsze w tym roku obrane cele, to Jańskie Jaźnie i Harrachov. Pierwszy z nich już jutro (4 stycznia 2014r) o godz. 06:00.

Już jutro inauguracja nowego roku na stoku narciarskim i trasie saneczkowej w Jańskich Łaźniach – W pierwszy weekend autokar zawiezie uczestników do Jańskich Łaźni, tam też znajduje się bezpieczna i według wielu najciekawsza trasa saneczkowa w Czechach, gdzie mogą spędzić mile czas całe rodziny z dziećmi. Osoby, które będą chciały pojeździć po nartostradach Peca Pod Śnieżką, będą mogły w kilkanaście minut przejechać na nie specjalnymi ratrakami przez góry. Jest to również dobre miejsce, by zacząć swoja przygodę z narciarstwem. Pod okiem instruktora można postawić tu swoje pierwsze kroki. Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:00 w sobotę 4 stycznia 2014r. z parkingu pod MOK w Głogowie, koszt uczestnictwa to 50zł od osoby – informuje Bartosz Ławrowski, prezes Stowarzyszenia Zwiedzak.

– W kolejny weekend zaplanowany jest wyjazd do Harrachova na narty i snowboard oraz jak już tradycyjnie przy wyjeździe do Harrachova będzie możliwość udania się na biegówki do Jakuszyc, gdzie na pewno kilku uczestników wyjazdu będzie biegało na nartach biegowych po dobrze przygotowanych trasach Polany Jakuszyckiej. Wyjazd  ustalony został na godzinę 6:00 w sobotę 11 stycznia 2014r. z parkingu pod MOK w Głogowie, koszt uczestnictwa to również 50zł od osoby – zapowiada prezes stowarzyszenia.

Tradycyjnie już istnieje także możliwość wykupienia ubezpieczenia typowo narciarskiego, można zrobić to we własnym zakresie lub wykupić je za pośrednictwem stowarzyszenia. Ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia, koszty akcji ratunkowej, NW i OC – koszt to 5zł na osobę. Aby móc z niego skorzystać należy w trakcie rezerwacji miejsc w uwagach dopisać dane osób objętych ubezpieczeniem (imię, nazwisko, adres i PESEL).

 

Kliknij aby zarezerwować miejsca!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.