Dzieci z Domu Dziecka obdarowane przez Komitet PiS

0
618
2013-12-27-przekazanie-pieniedzy-dla-dzieci-z-domu-dziecka@Glogow-DSC00435.jpg1

Ponad 1000 złotych Komitet PiS przekazał na prezenty świąteczne dla dzieci z głogowskiego Domu Dziecka. Pieniądze zostały zebrane podczas, zorganizowanego przez Komitet, koncertu charytatywnego.

Na początku grudnia Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Głogowie, zorganizował koncert charytatywny na rzecz podopiecznych „Domu Dziecka Pod Lipami”. Na scenie wystąpił głogowski zespół “Why”. Cały dochód z koncertu został przekazany na dzieci z głogowskiego Domu Dziecka.

20 grudnia reprezentacja Komitetu Prawa i Sprawiedliwości zagościła w Domu Dziecka „Pod Lipami”. Celem wizyty było przekazanie środków zebranych na przygotowanie paczek świątecznych dla podopiecznych -“Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Panią Dyrektor Elżbietę Brytan. Podczas rozmowy Pani Dyrektor zdradziła nam, na jakie prezenty dzieci najbardziej czekają. Mogliśmy podejrzeć również już częściowo przygotowane paczki. Cieszymy się, że kwota 1026,47 zł zebrana podczas koncertu dnia 5 grudnia, przyczyni się do wywołania uśmiechów na twarzach dzieci Domu Dziecka „Pod Lipami” w Głogowie” – opowiada Agnieszka Rajchel z Komitetu Prawa i Sprawiedliwości.

Pieniądze zostały przekazane na zakup świątecznych paczek dla podopiecznych. Dzieci wcześniej napisały list do św. Mikołaja, w których wyraziły swoje marzenia i życzenia i właśnie na spełnienie tych marzeń zostały przeznaczone zebrane pieniądze –  “Marzenia dzieci były bardzo przyziemne np. nowa kurtka, sweter, a w przypadku młodszych dzieci jakaś zabawka, nie było to nic wygórowanego i drogiego” – dodaje Agnieszka Rajchel.

Oprócz pieniędzy przekazanych przez Komitet PiS znaleźli się tez inni sponsorzy, którzy przekazali pieniądze na świąteczne paczki dla dzieci.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.