Ostatni koncert eliminacyjny

0
703
2013-12-13-koncert-eliminacyjny-mayday-rock-festival@Glogow-2013-12-06-Koncert-dla-Jasia-@Mayday-(fot.P.Dudzicki)-30

14 grudnia odbędzie się ostatni już koncert eliminacyjny w ramach XVII edycji Mayday Rock Fastival. Jury i publiczność wyłonią dzisiaj ostatecznych finalistów, którzy zagrają podczas koncertu finałowego 20 grudnia.

Dzisiaj odbędzie się już ostatni koncert eliminacyjny Mayday Rock Festival. Sześć zespołów zagra na scenie w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday. Początek imprezy o godz. 19.00.

19 października odbył się pierwszy koncert eliminacyjny, w którym nominację Jury do finału dostał zespół MAKIJAŻ z Warszawy, a nominację publiczności SIN OF APATHY z Głogowa.

Drugi koncert odbył się 2 listopada. Nominacją Jury i publiczności do finału przeszli muzycy z głogowskiego zespołu CHMURA. “W związku z pokryciem się werdyktów, Jury do finału zaprosiło zespół LABIRYTM z Milicza, który również zajął II miejsce w głosowaniu publiczności” – informuje Agnieszka Lewandowska z Miejskiego Ośrodka Kultury.

16 listopada odbył się kolejny, trzeci koncert eliminacyjny, w który nominacją Jury i publiczności do finału przeszedł zespół PREMIERA i THERMIT.

Ostatni koncert w listopadzie, w ramach Festivalu, odbył się 29 listopada, na którym nominacje zdobyli członkowie zespołu SHARON z Zielonej Góry – nominacja publiczności oraz COMIN’ TO TOWN z Pabianic- nominacja Jury.

Dzisiaj, 14 grudnia odbędzie się piąty koncert eliminacyjny, który wyłoni ostatnie dwa zespoły. Wszyscy finaliści zagrają podczas koncertu finałowego 20 grudnia. Dzień później odbędzie się koncert laureatów.

V Koncert Eliminacyjny
Zagrają wg kolejności:
1). NOXX/Ostróda,
2). THE DRINKERS/Bydgoszcz,
3). HOLY CHIMP/Wrocław,
4). CRAMPRIB/Nowy Tomyśl,
5). MUZYKOMANIEK/Lubin,
6). INFLECTION/Głogów.

Wstęp na koncert kosztuje 10 zł.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.