Starosta Głogowa bierze udział w plebiscycie

0
595
Arch.-18-08-2013-rafeel-rokaszewicz-01

Czy Rafael Rokaszewicz zostanie najlepszym Starostą na Dolnym Śląsku? Jak na razie ma duże szanse. Razem ze Starostą Milickim prowadzą wyrównaną walkę. Głosowanie potrwa do 22 grudnia.

Trwa, organizowany przez Gazetę Wrocławską, plebiscyt na najlepszego Starostę Dolnego Śląska.

Glosować można na dwa sposoby. “Pierwszy sposób, to głosowanie poprzez zwykłe kliknięcia przy nazwisku wybranego kandydata. W ten sposób z jednego komputera na każdą z osób można oddać maksymalnie pięć głosów dziennie. Drugi sposób głosowania, to wysłanie wiadomości SMS z kodem podanym przy nazwisku kandydata  -jeden SMS to aż 10 głosów oddanych na daną osobę, można wysyłać dowolną liczbę SMS-ów” – informuje Bartek Adamczak, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego.

W plebiscycie bierze udział 26 Starostów z całego Dolnego Śląska. Jednak wyraźną przewagę osiągnęli Rafael Rokaszewicz i Piotr Lech Starosta Milicki. Obaj liderzy plebiscytu prowadzą bardzo wyrównaną walkę. Głosy można oddawać do 22 grudnia na stronie http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/104,najlepszy-starosta-dolnego-slaska,id,t.html?cookie=1

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.