Noc sylwestrowa ze Zwiedzakiem!

0
249

Dla wszystkich niezdecydowanych, co do tegorocznej, sylwestrowej zabawy mamy dobre informacje. Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak poszerzyło swoją ofertę związaną z ostatnią nocą bieżącego roku. Tym razem, sympatycy turystycznych atrakcji będą mieli możliwość wyboru. Czeska Praga, lub stok narciarski w Świeradowie Zdrój – to obie propozycje na spędzenie, dla wielu najważniejszego dnia w roku.

Piękna, Czeska Praga.

– Z Głogowa planujemy wyjechać około południa 31 grudnia – tak aby w Pradze być na tyle wcześnie, by można było zwiedzić najciekawsze zabytki jednej z najpiękniejszych starówek Europy. Na początku przespacerujemy przez Hradczany z Zamkiem Królewskim, Loretą i górującą nad całą Pragą siedzibą arcybiskupów praskich Katedrę Świętych Wita, Wacława i Wojciecha. Obowiązkowo na trasie znajdzie się wzgórze Petryn, praskie Jezuletko i znany nawet osobom, które w Pradze jeszcze nie były Most Karola. Po żwawym spacerze po jednym z najciekawszych miast Europy, ze starówką wpisaną na światową listę zabytków UNESCO, będziemy mieli czas wolny na świętowanie nadejścia Nowego Roku z możliwością podziwiania wspaniałych pokazów sztucznych ogni – zaprasza stowarzyszenie Zwiedzak.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 12:00 – 31.12.2013r. z parkingu pod MOK w Głogowie, a w drogę powrotną z Pragi wyjedziemy o godzinie 2:00 już 1.01.2014r. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 110zł od osoby – cena obejmuje przejazd autokarem w obie strony.

Na nartach w Świeradowie Zdrój.

Sylwester na stoku stał się już naszą tradycją. Od początku działalności naszego stowarzyszenia zapraszamy mieszkańców Głogowa i okolic do spędzenia sylwestra na świeżym powietrzu bawiąc się na śniegu. Jak zdążyliśmy to przetestować, najlepsza zabawa sylwestrowa na stoku organizowana jest w Świeradowie Zdrój – dlatego i w tym roku zorganizowaliśmy autokar, który zawiezie nas pod sam stok narciarski w Świeradowie. Do świętowania nadejścia nowego roku w ten sposób zapraszamy nie tylko narciarzy i snowboardzistów, ale i osoby, które po prostu lubią zimę i zabawę na śniegu. Równie dobra zabawa to zjazd na jabłuszkach czy na worku z sianem. Organizator sylwestra w Świeradowie firma Ski&Sun – właściciel kolejki gondolowej – przygotowała dla uczestników kilka propozycji, z której główna to impreza otwarta na śniegu przy dźwiękach muzyki – informuje stowarzyszenie.

Podobnie jak w latach ubiegłych wyjazd planujemy na godziny popołudniowe 31 grudnia, a powrót tuż po zakończeniu imprezy na stoku – około godziny 2:00 już 1 stycznia 2014r. Rozpatrzyliśmy również pozytywnie Państwa propozycje – by w tym roku wyjechać nieco szybciej i tak godzinę wyjazdu ustaliliśmy na 16:30 z parkingu pod MOK w Głogowie 31 grudnia 2013. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55 zł/os. Cena obejmuje przejazd autokarem w obie strony. Koszt ewentualnego karnetu sylwestrowego to 61 zł na osobę.

 

Dodatkowych informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu:

605 11 72 72

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.