Czas na kobiety! Głogowskie spotkanie kobiet zainspirowanych

0
562
2013-11-20-glogowskie-spotkanie-kobiet-zainspirowanych@Glogow-unnamed

Już jutro głogowianki będą miały okazję wysłuchać ciekawych wykładów oraz darmowych porad od ekspertów. Tym razem organizatorzy, Kobiecanki.pl oraz Stowarzyszenie Civis Europea zapraszają na VII edycję Akademii Kobiet Zainspirowanych, która poświęcona będzie zdrowiu kobiet. Jednymi z wykładowców będzie znany z ogólnopolskich mediów – dr Andrzej Depko, neurolog i seksuolog oraz Joanna Piotrowska, Prezeska Fundacji Feminoteka, działająca na rzecz praw kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w ratuszowej restauracji “Pod Głogiem”.

“Akademie Kobiet Zainspirowanych to cykl spotkań dedykowanych kobietom, za każdym razem z innym tematem przewodnim, na których w krótkich i bardzo ciekawych wykładach prowadzonych przez ekspertów, organizatorzy promują idee ważne dla kobiet: ekologię, równouprawnienie kobiet i mężczyzn oraz profilaktykę zdrowia kobiet i dzieci” – informuje Aldona Ziółkowska – Bielewicz, koordynator wydarzenia. Kobiecanki zorganizowały Akademie kilkakrotnie, w Wałbrzychu, Wrocławiu, Legnicy. A ich mniejsze działania, czyli Kobiecanki Kameralnie, odbywają się w ponad 15 gminach na całym Dolnym Śląsku.

Po VI edycjach Akademii, które łącznie zgromadziły ponad 1000 osób, zrealizowanych w miastach Dolnego Śląska, przyszedł czas na Głogów, gdzie Mecenasem jest Fundacja Polska Miedź. Tym razem panie w różnym wieku, będą mogły wysłuchać wykładów lekarzy i ekspertów. Wśród nich będzie dr Andrzej Depko, który opowie o kobiecej seksualności i jej determinantach.

Andrzej Depko, jest uznanym neurologiem i specjalistą seksuologiem. Członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, certyfikowanym seksuologiem sądowym, kierownikiem studiów podyplomowych “Seksuologia kliniczna”, prowadzonych w centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pan Andrzej to superwizor psychoterapii zaburzeń seksualnych Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Redaktor naczelny kwartalnika “Seksuologia po dyplomie”, wydawanego przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego. W Fundacji tej pełni także funkcję szefa programu szkoleniowego pn. “Akademia Zdrowia Seksualnego”. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Autor licznych publikacji popularyzujących wiedzę z zakresu seksualności człowieka.

Ponadto na jutrzejszym spotkaniu, gościć będzie Agnieszka Mieszczak, Specjalista Medycyny Estetycznej z wykładem o estetycznej i lek. med. Tomasz Pelak Specjalista Chorób Naczyń – angiolog, zajmującego się m.in. przypadłością żylaków. Ponadto salon Toyota Dobrygowski, przygotował konkurs dla uczestniczek, w którym do wygrania – samochody na weekend z pełnym bakiem i pluszowe maskotki.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.