Konferencja prasowa po meczu Chrobry Głogów – KS Polkowice

0
560

W piątek (15 listopada) piłkarze nożni Chrobrego Głogów pokonali na własnym stadionie Klub Sportowy z Polkowic 5-0. Wysokie zwycięstwo głogowian to duża zasługa bardzo słabej postawy rywala. Co na temat jednostronnego pojedynku mieli do powiedzenia główni aktorzy widowiska?

Ireneusz MamrotCieszę się ze zwycięstwa, przede wszystkim dlatego, że jeszcze nie udało mi się wygrać z zespołem z Polkowic. Dla nas oczywiście ważniejsze niż rewanż za poprzedni sezon są punkty, które wiadomo ustawiły nas na tej pozycji, na której się znajdujemy. Kolejny raz strzelamy bramki po stałych fragmentach gry, nad którymi bardzo dużo pracujemy. Widać, że ta praca przynosi efekty. Dziękuje moim zawodnikom za zaangażowanie, zarówno dziś jak i na treningach. Już teraz zaczynam myśleć o meczu z Polonią Bytom.

Zbigniew Mandziejewicz – Gratuluję rywalowi zwycięstwa, które nie ma co ukrywać jest w pełni zasłużone. Widać, że dzieli nas różnica, którą odzwierciedla tabela. Chcemy zostać w ósemce i na pewno będziemy wszystko robić ku temu, żeby tak się stało. Mamy ostatni mecz i musimy powalczyć. Później jest przerwa, podczas której musimy natomiast troszeczkę przebudować, zmodyfikować zespół. Trochę więcej potrenujemy i myślę, że do nowej rundy przygotujemy się bardzo dobrze. Liczymy, że Chrobry awansuje i pójdzie wyżej, z kolei my pozostaniemy w gronie drugoligowców.

Damian AłdaśCo mogę powiedzieć po takim spotkaniu? Wracamy do Polkowic z piątką w torbie. Za tydzień mamy kolejne spotkanie, na którym musimy się skupić. O dzisiejszym musimy szybko zapomnieć. Gratuluję chłopakom z Głogowa i mam nadzieję, że utrzymają pozycję lidera. Z całego serca życzę Chrobremu awansu i będę wam dopingował. Gratuluję także mojemu bratu, który dziś zadebiutował w pomarańczowo-czarnych barwach.

Łukasz SzczepaniakNikt nas nie musiał do tego spotkania specjalnie dopingować. Każdy z nas wiedział ile znaczy zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Cieszymy się, że udało się strzelić na własnym stadionie strzelić aż tyle bramek.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.