Na Polkowice z paczką żywnościową!

0
514
2013-12-zbiorka-zywnosci-dla-polskich-kompatantow@Glogow-Stadion 2013 158-001

Twórcy akcji Godzina dla Polski, Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów oraz MZKS Chrobry Głogów S.A. zapraszają mieszkańców Głogowa do uczestnictwa w akcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN z Wrocławia. Celem akcji jest zbiórka żywności dla polskich Kombatantów, żołnierzy AK, NSZ, WiN – mieszkających na Kresach – na Litwie, Białorusi oraz Ukrainie.

Chrobry Głogów – KS Polkowice

Piątek, 15.11.2013 godz. 18:00

Stadion Miejski w Głogowie

Przed meczem jak i w trakcie przy kasach biletowych odbędzie się zbiórka żywności. W związku z tym Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów wraz z klubem MZKS Chrobry Głogów S.A. przygotowało wiele atrakcji. W akcję włączy się TYGRYSEK z którym będzie można zrobić sobie zdjęcia. Ponadto dla najbardziej hojnych darczyńców przygotowaliśmy wiele interesujących gadżetów związanych z Chrobrym. Za dary będzie można otrzymać – smycze klubowe, klubowe kartki pocztowe, zeszyty klubowe, oraz wiele innych ciekawych upominków. W całą akcję włączą się także piłkarze Chrobrego. Za podarowaną żywność będzie można otrzymać wejściówki na mecze Chrobrego oraz kartki pocztowe ze zdjęciem oraz autografami drużyny. Drużyna na kartkach pocztowych ukaże się w naszym mieście po raz pierwszy. Wspierając akcję RODACY – BOHATEROM możecie stać się szczęśliwymi nabywcami tego wyjątkowego gadżetu – informuje Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów.

Przygotowujemy Paczkę Świąteczną na podstawie poniższych artykułów: kawa rozpuszczalna, mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż, kasza, oraz najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

– Bravo Kibice! Super inicjatywa! Oczywiście w raz z rodzina przyłączamy się do tej Akcji – komentuje internauta “Adam”.

Kolejna super inicjatywa kiboli Chrobrego. Jako mieszkańcy wolnej Polski powinniśmy pomagać naszym dziadkom, dzięki którym mamy wolność. Dlatego KOCHAM to MIASTO i ten KLUB – przyznaje internauta o nicku “fan”

Dary żywnościowe można także składać  codziennie od poniedziałku 11 listopada w sklepie STOKROTKA na ulicy Armii Krajowej (naprzeciwko Zielonego Rynku) oraz Budynku Klubowym MZKS Chrobry Głogów od godziny 12 do 18. Jednak kulminacyjnym punktem zbiorki będą dwa ostatnie spotkania Chrobrego Głogów przy ul. Wita Stwosza.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.