Porażka Oldboy-ów z Orlą Wąsosz

0
665

Wszystko przez Prokopa – mówi Aleksander Adamowski. Oldboy-e Chrobrego Głogów mają za sobą kolejne spotkanie. Tym razem nie sprostali występującej w ligowych rozgrywkach Orli Wąsosz i w poniedziałkowe popołudnie ulegli rywalowi 3-5. Bramki dla „legend” głogowskiej piłki nożnej strzelał Helwig, Mucha i Adamowski. To już ostatni mecz w tym roku, choć jak zapowiadają, póki pogoda dopisuje to by jeszcze pograli.

„Mogliśmy wygrać” – Aleksander Adamowski.

Lata świetności mają już za sobą, ale wciąż drzemie w nich niesamowita wola walki – Do przerwy prowadziliśmy 2-1. Niestety, w drugiej połowie na boisko wszedł Mirosław Prokop, który wszedł w butach halowych na śliskie boisko, na którym nie był w stanie utrzymać równowagi. Co podanie to strata. Tak nie można grać! Mogliśmy wygrać, niestety indywidualne błędy zadecydowały o końcowym wyniku – tłumaczy Aleksander Adamowski, były piłkarz II – ligowego Chrobrego Głogów.

Do końca roku już nie zagrają.

Pomimo, iż raz w tygodniu (poniedziałek godz. 18:00) zespół Oldboy Chrobry Głogów trenuje na głogowskim stadionie, to meczu do końca roku już nie zagraSkończyliśmy sezon, choć można by było jeszcze grać. Systematycznie trenujemy więc powinniśmy rozgrywać mecze. Z chęcią bym zorganizował jeszcze dwóch, trzech przeciwników. Niestety, nie ode mnie to zależy komentuje Adamowski.

Oldboje Chrobrego Głogów reprezentowali klub od kilku lat, co jakiś czas biorąc udział w okolicznościowych turniejach, ale dopiero w maju 2013 roku Chrobry oficjalnie nawiązał współpracę ze swoimi byłymi piłkarzami. To wtedy odbył się pierwszy trening zawodników sprzed lat. Poprzedziła go uroczystość odsłonięcia dużej piłki z mistrzostw Europy, na której podpisy złożyli zasłużeni dla Chrobrego piłkarze. Aleksander Adamowski, Jerzy Machaj, Henryk Gałka, Sławomir Cuper czy Tomasz Trznadel… Dzieli ich to, że jedni reprezentowali pomarańczowo-czarne barwy w starym tysiącleciu, drudzy robili to w nowym – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Chrobrego Głogów S.A.

 

Kliknij i zobacz bramki z tego spotkania! 

Skład:

Chrobry Głogów: Tomski, Woźniak, Małucki, Przybylski, Dadej, Wełyga, Mucha, Matusiak, Olszanowski, Adamowski, Helwig (Prokop) 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.