Zapowiedź: Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

0
639
zdjęcie 2013-09-14-Kadra Chrobry Głogów-001
Kadra Chrobry Głogów

Już dziś o godz. 19:00 piłkarze nożni Chrobrego Głogów rozegrają kolejne spotkanie w ramach piłkarskiej II Ligi Zachodniej. Tym razem głogowską „twierdzę” odwiedzą piłkarze Zagłębia Sosnowiec. Od początku bieżącego sezonu podopieczni trenera Ireneusza Mamrota spisują się rewelacyjnie. Pomarańczowo-czarni przodują w lidze zarówno pod względem punktowym jak i we wszystkich ligowych statystykach. Dzisiejsze spotkanie, nr 10 w tegorocznych rozgrywkach, może sprawić, że głogowianie poczują awans w zasięgu ręki. Wszystkie wypowiedzi szkoleniowca głogowskiego zespołu na temat możliwej promocji zdają się być mocno zachowawcze. Nie da się jednak nie zauważyć, że pomarańczowo-czarni są na dobrej ku temu drodze. Komplet punktów pozwoliłby z niej nie zboczyć.

Porównanie drużyn.

Chrobry jest na fali. W lidze nie przegrał jeszcze spotkania. 7 zwycięstw i 2 remisy to imponujący wynik, który musi budzić respekt każdego, ligowego rywala. Zagłębie Sosnowiec gra w kratkę. 2 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki plasują zespół na 11 pozycji w lidze. Cztery ostatnie mecze naszego dzisiejszego rywala zakończyły się remisami. Mamy nadzieję, że passa podziału punktów dziś wieczorem zostanie przerwana.

Utrzymać przewagę.

Chrobry Głogów z dorobkiem 23 punktów jest aktualnym liderem II Ligi Zachodniej. Za plecami głogowian Warta Poznań, która ma na swoim koncie pięć punktów mniej. Ciężko było się spodziewać, że głogowianie po 9 kolejkach będą znajdować się na przedzie stawki, nie mówiąc już o tak istotnej różnicy punktowej. Szkoleniowiec pomarańczowo-czarnych wciąż stara się ważyć nastroje hurra optymizmu, raz po raz powtarzając, że o awansie w klubie się jeszcze nie myśli. My pragniemy jednak przypomnieć jedną z przedsezonowych wypowiedzi Ireneusza Mamrota – „Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz”. Czyżby to był klucz do sukcesu?

 Groźni na wolności – znów zaatakują.

W mediach trwa kampania promująca dzisiejsze spotkanie. “Groźni na wolności – znów zaatakują”. Mowa przede wszystkim o trzech piłkarzach Chrobrego Głogów. Kampania ma na celu ukazanie indywidualnych statystyk – Bartosz Machaj (4 bramki), Michał Ilków-Gołąb (2 bramki, 2 asysty), Damian Sędziak (1 bramka, 6 asyst). Cała trójka jest zdrowa i gotowa do dzisiejszego spotkania. Czy to te postacie zadecydują o kolejnych punktach pomarańczowo-czarnych? A może w zespole wyklaruje się nowy lider?

!Relacja na żywo!

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

Piątek, 27 września, godz. 19.00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.