Imprezy dla głogowskiej młodzieży

0
621
2013-09-23-glogowskie-dni-mlodziezy@Szansa@Glogow-plakat-01

26 i 27 września odbędą się Głogowskie Dni Młodzieży, które organizowane są przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Szansa. Podczas dwóch dni imprezy grupy młodzieżowe z Głogowa i okolic, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności oraz nawiązania współpracy między sobą. W ramach tego wydarzenia zaplanowano dla młodzieży koncerty, warsztaty i spotkania. Głogowskie Dni Młodzieży organizowane są w ramach projektu „Głogowska Ambasada Młodzieży” realizowanego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Ideą Głogowskich Dni Młodzieżowych jest integracja i promocja formalnych i nieformalnych grup młodzieżowych – “Zależy nam na udziale grup zarówno takich, które działają w szkołach, instytucjach i stowarzyszeniach, ale także zapraszamy grupy nieformalne, które działają gdzieś w piwnicach i domach na zasadzie luźnych spotkań” – mówi Dorota Laska ze Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Szansa.

Podczas imprezy grupy młodzieżowe będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności oraz zdobycia nagród i materiałów do dalszego rozwoju. Przedstawienie grup młodzieżowych  będzie zarazem konkursem na najciekawszą prezentację. Grupa z najlepszą prezentacją dostanie cenną nagrodę.

Podczas Głogowskich Dni Młodzieży zaplanowane jest wiele koncertów, spotkań z ciekawymi ludźmi i warsztatów -“Na warsztatach chcemy pokazać młodzieży, w jaki sposób można ciekawie spędzać czas” – dodaje Dorota Laska.

Głogowskie Dni Młodzieży organizowane są w ramach projektu „Głogowska Ambasada Młodzieży” realizowanego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się w siedzibie stowarzyszenia Szansy.

Program Głogowskich Dni Młodzieży

26.09.13. – CZWARTEK

12.00 – 14.00 PREZENTACJE GRUP MŁODZIEŻOWYCH

14.00 – 14.30 – WYBRANIE NAJLEPSZEJ GRUPY i ROZDANIE NAGRÓD

14.45 – LATTE FRAPPE – spotkanie z Jarkiem Talarskim

19.00 KONCERTY:

WOLNA STREFA RYTMU / THE MANDATS / INFLECTION

 

27.09.13. – PIĄTEK

16.00 -17.00 – SALSA – WARSZTAT (prowadząca: Sara Garcia Bullido – wolontariuszka EVS z Hiszpanii)

17.00 – 19.00 LATTE FRAPPE – Spotkanie z Kasprem Piaseckim oraz projekcja filmu TRANSANDINO

19.00 – BĘBNY JAM session

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.