Trwa rekrutacja Organizacji Pozarządowych do udziału w I Głogowskich Targach NGO

0
351
Arch-2013-09-09-kolejny-kurs-dla-seniorow@glogow-

W maju br. Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych wraz z partnerem jakim jest Starostwo Powiatowe w Głogowie – rozpoczęła realizację projektu “Pracownia Organizacji Pozarządowych POP”. Projekt skierowany jest do działaczy organizacji pozarządowych z terenu powiatu głogowskiego oraz pośrednio do aktywnych obywateli z regionu.

W ramach projektu została utworzona strona internetowa NGO.glogow.pl – która mamy nadzieję stanie się świetnym narzędziem informacyjnym i komunikacyjnym dla działaczy pozarządowych i nie tylko. Funkcjonalności strony są w rozbudowie – z pewnością skontaktujemy się ponownie by zaprosić Państwa do rejestracji w bazie tego internetowego narzędzia, które już działa.

Jednym z pierwszych działań projektowych jest organizacja I Głogowskich Targach NGO, do udziału w których trwa właśnie rekrutacja Organizacji Pozarządowych.

W czwartek 15 sierpnia 2013 r. plac przy Kolegiacie i jej okolice staną się miejscem spotkania powiatowych organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firm zaangażowanych społecznie.I Głogowskie Targi NGO 2013, za które organizacyjnie odpowiedzialna jest Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych, są jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach corocznego święta “W cieniu Kolegiaty” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Głogowie, Wojsko Polskie i Parafię Kolegiacką.

Głównym celem Targów jest promowanie organizacji pozarządowych oraz aktywności społecznej mieszkańców powiatu głogowskiego, jak również integracja trzeciego sektora. Jest to doskonała okazja do promocji oraz zaprezentowania działań Państwa organizacji i wymiany doświadczeń.Nabór organizacji i podmiotów trwa od 08 do 31 lipca 2013 r. i odbywa się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się tutaj: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Polecamy możliwie szybką rejestrację – kolejność zgłoszeń decyduje o zakresie udzielonego wsparcia.

ZAPRASZAMY wszystkie zainteresowane udziałem w Targach organizacje i ich przedstawicieli do kontaktu:
Informacji n/t udziału w Targach oraz spotkaniu organizacyjnym udziela – telefonicznie, mailowo lub osobiście – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 Urszula Zygiel – +48 76 832 18 04 // flis@flis.org.pl .

Siedziba FLIS – ul. Perseusza 13, 67-200 Głogów

Więcej: O PROJEKCIE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.