Modnie i kolorowo, czyli ABC barw…

0
474

Kolejne spotkanie w ramach cyklu “Na wysokich obcasach”, przygotowanego przez Polkowickie Centrum Animacji, poprowadzi stylistka, która opowie o kolorach. 27 lipca o godzinie 18.00 w polkowickiej Galerii “Rynek 26” odbędą się warsztaty pod hasłem “ABC Barw”.

Czerwony do niebieskiego czy żółty do czarnego? Kolory, choć niezwykle piękne potrafią przysporzyć wielu problemów. Wiedzą o tym szczególnie kobiety, które zmagają się ze zmieniającą się wraz z każdym sezonem modą. Ważne, aby znać nie tylko trendy mody, ale również tajniki doboru kolorów do typu urody. A nie zawsze jest to oczywiste.

O tym, jakie kolory do siebie pasują i jak je łączyć, żeby dobrze wyglądać już 27 lipca opowie stylistka, Dominika Felisiak, która poprowadzi kolejne spotkanie w ramach cyklu “Na wysokich obcasach”. Tym razem odbędzie się ono pod hasłem “ABC Barw…”. Uczestnicy nauczą się określać typ kolorystyczny i dowiedzą się, jaka pora roku odpowiada ich urodzie. Ponadto wizażystka opowie o łączeniu barw, a także dobieraniu odpowiednich kolorów włosów czy ubrań.

Organizatorem spotkania jest Polkowickie Centrum Animacji, a odbędzie się ono 27 lipca o godz. 18.00 w Galerii “Rynek 26”. Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie Ośrodka Kultury oraz “Galerii Rynek 26”. Więcej informacji na stronie www.pca.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.