Konkurs na opracowanie nowych tras rowerowych Powiatu Głogowskiego

0
538
sxc.hu

Wakacje sprzyjają wszelkim wycieczkom i poznawaniu uroków Ziemi Głogowskiej. Przy okazji rajdów rowerowych po terenach Powiatu Głogowskiego, jakie zapewne Państwo odbywacie, zapraszamy do udziału w ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe konkursie.

Naszym celem jest wytyczenie nowych szlaków, którymi będziemy mogli indywidualnie czy rodzinnie podróżować tym najbardziej ekologicznym środkiem transportu. W czasie letnich rowerowych “wypadów” odwiedzacie Państwo malownicze miejsca – często ukryte przed naszym wzrokiem, przejeżdżacie sobie tylko znanymi leśnymi ścieżkami.

Podzielcie się swoimi “rowerowymi” doświadczeniami z innymi mieszkańcami!

Stwórzcie propozycje nowych tras rowerowych łączących miejsca atrakcyjne ze względu na walory krajobrazowe, przyrodnicze, architektoniczne czy historyczne i dostarczcie je do Starostwa. Wytyczone przez Państwa szlaki nie tylko mogą zapewnić nagrody w ogłoszonym przez nas konkursie ale i zostaną naniesione na przygotowywaną przez Powiat Głogowski mapę tras rowerowych.W kolejnych sezonach “Wasza” trasa będzie mogła odkrywać swoje uroki przed kolejnymi amatorami turystyki rowerowej w naszym regionie.Zapraszamy do konkursu!Regulamin konkursu na opracowanie trasy rowerowej Powiatu Głogowskiego do pobrania ze strony powiatu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.