Konkurs na logotyp Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kotli

  0
  514

  Wójt Gminy Kotla i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kotli ogłosili konkurs pn. “Logo Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych”.

  Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku i identyfikacji graficznej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kotli, oddającej charakter komisji. Konkurs skierowany jest do osób zameldowanych i zamieszkałych na terenie Gminy Kotla. Do wygrania cenna nagroda – ROWER.

  Logotyp to ustalony graficznie zapis nazwy marketingowej, który jest mniej lub bardziej zindywidualizowany pod względem kształtu liter, ich proporcji, układu, ornamentyki czy koloru. Logo to także kompozycja obejmująca kształt, obramowanie i kolor tła oraz ewentualne motywy graficzne. Zapis logotypowy dotyczy najczęściej nazwy firmy i pełni wówczas funkcję firmowego znaku marki.

  Prace należy dostarczyć do siedziby GOPS Kotla w terminie do 03 sierpnia 2013 roku do godz. 14:00 (decyduje data wpływu do GOPS).

  Szczegóły dotyczące konkursu można poznać na stronie internetowej Gminy Kotla – www.kotla.pl gdzie jest dostępny regulamin konkursu.

  Regulamin konkursu dostępny jest również w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kotli.

  Dodaj komentarz

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.