Edukacja ekologiczna dla dzieci i młodzieży z Gminy Żukowice

0
635
zdjęcie Arch.2013-07-15-Żukowice-promują-swoja-gminę@Żukowice-01

Już dzisiaj (15 lipca) od godziny 15.00 trwa piknik inauguracyjny. Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi Bukwica – “Bukwica Dolina Miłości”. Zabawa organizowana jest w ramach projektu pod nazwą “Edukacja ekologiczna dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Żukowice – Parki Narodowe, Jaskinie i Kopalnie Dolnego Śląska”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał Ostrowski, który zaprezentuje swój talent “zośkarza”. Dla dzieci będzie czekać także wiele innych atrakcji, konkurów oraz poczęstunek. Wartość zadania to 34 860 złotych. Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi Bukwica “Bukwica – Dolina Miłości” na ten cel otrzymała dofinansowanie od formie dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Dofinansowanie wyniosło 31 300 złotych.

Dzisiaj (15 lipca) organizowany jest piknik inauguracyjny dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Żukowice. Piknik inauguracyjny rozpoczął się o godzinie 15.00. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi Bukwica “Bukwica Dolina Miłości”. Zabawa jest organizowana w ramach projektu pod nazwą “Edukacja ekologiczna dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Żukowice – Parki Narodowe, Jaskinie i Kopalnie Dolnego Śląska”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał Ostrowski mieszkaniec Strzelina, który zaprezentował swój talent “zośkarza” w 5 edycji programu “Mam Talent”. Michał Ostrowski od szczęściu lat działa w Stowarzyszeniu Footbagu, jest również założycielem klubu DST Footbag. W czasie pikniku integracyjnego Michał Ostrowski zaprezentuje najmłodszym swoje umiejętności. Na dzieci czeka także wiele innych atrakcji, konkursów oraz poczęstunek.

Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy wsi Bukwica “Bukwica – Dolina Miłości” od dzisiaj (15 lipca) do 10 września bieżącego roku będzie realizować projekt pod nazwą “Edukacja ekologiczna dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Żukowice – Parki Narodowe, Jaskinie i Kopalnie Dolnego Śląska”. Celem programu jest ukazywanie walorów przyrodniczo – kulturowych Dolnego Śląska. Wartość zadania to 34 860 złotych. Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi Bukwica “Bukwica – Dolina Miłości” na ten cel otrzymała dofinansowanie od formie dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Dofinansowanie wyniosło 31 300 złotych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.