W Gimnazjum numer 2 podsumowali wyniki uczniów

0
496

Ponad tydzień temu (28 czerwca) uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje. Zakończenie roku szkolnego to także czas na podsumowanie rocznej pracy. Gale podsumowującą roczne wyniki uczniów zorganizowano w Gimnazjum numer 2 imienia Ireny Sendler w Głogowie.

Ponad tydzień temu (28 czerwca) uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zakończyli rok szkolny. To czas podsumowań rocznej pracy wszystkich uczniów. Praca ma przełożenie na oceny na świadectwie, ale także innych osiągnięciach szkolnych. W Gimnazjum numer 2 imienia Ireny Sendler w Głogowie, co roku odbywa się gala podsumowująca osiągnięcia uczniów. Gala podsumowująca osiągnięcia uczniów Gimnazjum numer 2 imienia Ireny Sendler w Głogowie rozrasta się z roku na rok. Podczas uroczystości uhonorowani zostają najlepsi z najlepszych uczniów otrzymując szarfy, złote tarcze oraz certyfikaty za wyniki w ciągu trzech lat nauki. Uhonorowani zostają również uczniowie, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki w konkursach na wszystkich możliwych szczeblach. Warto wspomnieć, że w tym roku kończyło się na międzynarodowych i światowych osiągnięciach. Liczba osiągnięć przerosła w tym roku oczekiwania wszystkich. W czasie gali podziękowania otrzymują przede wszystkim także rodzice, którzy starają się wspomagać swoje dzieci w tym “trudnym” gimnazjalnym wieku. Dużym sukcesem w Gimnazjum numer 2 jest fakt, że wszyscy uczniowie otrzymali promocje do następnej klasy. – Jest to ogromny sukces nauczycieli, uczniów oraz rodziców – mówiła Wiesława Wysocka, dyrektorka Gimnazjum numer 2 imienia Ireny Sendler w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Jednak zakończenie roku szkolnego to także dla niektórych uczniów czas pożegnania ze szkołą. Absolwenci Gimnazjum numer 2 imienia Ireny Sendler pożegnali się ze szkołą sadząc drzewka. Wybrano miejsce wokół płyty boiska, gdzie uczniowie posadzili dorodne tuje. Całej akcji towarzyszyło wiele radości, gdyż niektórzy z uczestników nie wiedzieli jak poprawnie wykonać zadanie. Po udzieleniu instrukcji, wszystko poszło gładko. Dzięki temu za kilka lat absolwenci będą mogli podziwiać efekty swojej pracy w postaci pięknego żywopłotu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.