Miał narkotyki na balkonie

0
568

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zatrzymali podejrzanego 29 – latka, który miał stawić się do odbycia kary w więzieniu. Mężczyzna miał trafić do więzienia, ponieważ nie zapłacił nałożonej na niego grzywny. Ukrywał się także przed wymiarem sprawiedliwości. Ostatecznie głogowscy policjanci zatrzymali 29 – letniego mężczyznę. Przy okazji w jego mieszkaniu ujawniono narkotyki. Na balkonie znaleziono dziesięć krzaków marihuany. Za posiadanie narkotyków 29 – letniemu mężczyźnie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie poszukiwali podejrzanego 29 – latka. – Mężczyzna nie stawił się do odbycia kary, jaką wymierzył mu sąd za to, że nie zapłacił nałożonej na niego grzywny. 29 – latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ujawnili jego miejsce zamieszkania i w trakcie zatrzymania mężczyzny ujawnili na balkonie dziesięć sadzonek konopi indyjskiej – mówi Bogdan Kaleta. 29 – latek przyznał się do tego, że jest to jego uprawa. Nie jest to jednak pierwszy przypadek posiadania narkotyków przez 29 – letniego mężczyznę. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Podobna sytuacja miała miejsce także w Polkowicach. 20 czerwca bieżącego roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 18-latka. Młody mężczyzna jest podejrzany o posiadanie środków odurzających. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach po wejściu do mieszkania- w łazience, w pralce znaleźli i zabezpieczyli ponad 300 porcji marihuany, kilkaset woreczków strunowych oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. Obecnie polkowiccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków a także to, co 18 – letni mężczyzna zamierzał z nimi zrobić. Za posiadanie środków odurzających 18 – letniemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za handel narkotykami kara ta może wzrosnąć nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.