Wielki Test Języka Angielskiego w Głogowie

0
770

W dzisiejszych czasach znajomość języka obcego jest bardzo ważne. Dzięki znajomości języka możemy znaleźć lepszą prace lub wyjechać na wakacje za granice i bez przeszkód rozmawiać. Obecnie językiem, którym można porozumieć się praktycznie na całym świcie jest język angielski. Mieszkańcy Głogowa będą mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego w trakcie Wielkiego Testu Języka Angielskiego, który odbędzie się już jutro (9 czerwca) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Przy okazji będzie można dowiedzieć się, czy Głogów zna angielski.

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach znacznie ułatwia życia. Dzięki niemu można mieć szanse na lepszą prace w Polsce lub za granicą. Można także swobodnie podróżować i nie przejmować się barierami komunikacyjnymi. Już jutro (9 czerwca) mieszkańcy Głogowa będą mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe. Wszystko to za sprawą Wielkiego Testu Języka Angielskiego pod hasłem “Głogów zna angielski”. Wielki Test Języka Angielskiego jest ogólnopolską inicjatywą pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jednego dnia (9 czerwca) w 49 miastach będzie można sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego. Oprócz Głogowa w Wielkim Teście Języka Angielskiego uczestniczą jeszcze takie miasta jak: Andrychów, Białystok, Bydgoszcz, Kalisz, Koszalin, Legnica, Łódź, Olsztyn, Opole, Toruń, Warszawa, czy Wrocław. Celem Wielkiego Testu Języka Angielskiego jest sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta, przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu oraz przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta do publicznej wiadomości w mediach. Test odbędzie się jutro (9 czerwca) o godzinie 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. W zabawie uczestniczyć mogą dzieci od 8 roku życia, młodzież i dorośli z Głogowa oraz z okolicznych gmin. – Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim, czy uczysz się już kilka lat. Przyjdź i weź udział! Koniecznie zarejestruj się na stronie www.glogow.znaangielski.pl tak do udziału w teście zachęcają organizatorzy, czyli Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie oraz Centrum Językowe Gołębia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.