Prywatka 40-latka w Mayday –u

0
563

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Głogowa. Pierwsze koncerty odbędą się już jutro (7 czerwca) w Fosie Miejskiej w Głogowie. Święto miasta potrwa aż do najbliższej niedzieli (9 czerwca). W tym czasie mieszkańcy Głogowa będą mieli okazje zobaczyć na scenie takie gwiazdy jak: Grubson, Coma, Francesco Napoli, Róże Europy, Jula, czy Zakopower. Jednak Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie przygotował także coś dla tych, którzy nie mają ochoty spędzić czasu na świeżym powietrzu. W najbliższą sobotę (8 czerwca) w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday odbędzie się impreza pod nazwą “Prywatka 40 – latka”.

W ostatnim czasie sporo mówi się o aktywizacji osób starszych. Stowarzyszenie dla dzieci i młodzieży Szansa oraz Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych organizują specjalne kursy dla seniorów. Starsi ludzie nauczyli się już obsługi komputera i telefonu komórkowego. Mieli spotkanie z prawnikiem oraz z lekarzem. Nauczyli się też pierwszej pomocy przedmedycznej. O seniorów dba także Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday. Chociaż oferta przygotowana jest dla trochę młodszych osób, a dokładnie dla 40 – latków. W najbliższą sobotę (8 czerwca) zostanie zorganizowana impreza pod nazwą “Prywatka 40 – latka”. W czasie zabawy będzie można usłyszeć największe hity i przeboje z czasów, kiedy dzisiejsi 40-latkowie dorastali i wchodzili w pełnoletność. Tak, więc będzie można usłyszeć: Rock and Roll, Salsę, Rumbę, Disco lat 80 i 90, Italo Disco, wielkie polskie przeboje, POP oraz Rock.
Nie zabraknie także konkursów, pokazów tanecznych i barmańskich. A wszytko z myślą o tych, którzy pamiętają jeszcze, co to znaczy dobra taneczna zabawa. Prywatka 40 – latka rozpocznie się o godzinie 20.00 w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday przy ulicy Perseusza. Wstęp na imprezę to bilet w cenie 10 złotych. Wstęp na imprezę od minimum 30 roku życia.

Mieszkańcy Głogowa spędzić czas na zabawie będą mogli także w czasie nadchodzących Dni Głogowa. Święto miasta trwać będzie od jutra (7 czerwca) do najbliższej niedzieli (9 czerwca). Na głogowskiej scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Grubson, Coma, Francesco Napoli, Róże Europy, Jula, czy Zakopower.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.