Zawody na torze motocrossowym – zmiana w organizacji ruchu

0
413

W najbliższą niedziele (2 czerwca) na torze motocrossowym na Górkowie odbędą się zawody o Puchar Głogowa w ramach mistrzostw Polski Strefy Zachodniej oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Quadach. Organizatorem zawodów jest Automobilklub “Głogów”. Zadanie jest dofinansowane przez Gminę Miejską Głogów. Wstęp na zawody jest bezpłatny.Jednak z związku z organizacją zawodów mieszkańcy Głogowa oraz osoby, które będą chciały przyjechać na imprezę własnym samochodem będą musiały liczyć się ze zmianami w organizacji ruchów. Na miejscu znajdą się jednak stosowne oznakowania oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

W najbliższą niedziele (2 czerwca) na torze motocrossowym na Górkowie odbędzie się zawody o Puchar Głogowa w ramach mistrzostw Polski Strefy Zachodniej oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Quadach. Zawody o Puchar Głogowa to impreza z długą tradycją, bo w tym roku odbywać będzie się ona po raz 33. Zawody rozpoczną się od godziny 12.30. Na godzinę 18.15 planowane jest uroczyste wręczenie pucharów, a o godzinie 18.45 rozstrzygnięcie Pucharu Głogowa. Z związku z organizacją zawodów konieczna była zmiana organizacji ruchu w okolicach toru, dlatego osoby, które planują na imprezę przyjechać swoimi samochodami powinni liczyć się z utrudnieniami.Zmiany w organizacji będą bardzo podobne do tych, jakie miały miejsce w latach poprzednich. Dojazd na miejsce zawodów będzie możliwy tylko i wyłącznie od strony ulicy Zielonej, drogą jednokierunkową. Parkowanie pojazdów dozwolone będzie tylko na wyznaczonych parkingach przy tej drodze. Obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania po obydwu stronach drogi dojazdowej. Wyjazd z terenu zawodów będzie możliwy tylko w kierunku miejscowości Szczyglice. Kierowców i sympatyków motocrossu prosimy o uwagę oraz stosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz oznakowania i poleceń służb porządkowych i policji – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Organizatorem zawodów jest Automobilklub “Głogów”. Zadanie jest dofinansowane przez Gminę Miejską Głogów. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.