Dzisiaj na basen za darmo!

0
434

Otwarcie basenów odkrytych w kompleksie Chrobry Głogów S.A co roku zwiastuje nadejście wakacji. Tak będzie także w tym roku. Mieszkańcy Głogowa z basenów odkrytych na terenach Chrobrego Głogów S.A mogą cieszyć się już od dzisiaj (1 czerwca). Dodatkowo przygotowano także niespodziankę dla wszystkich miłośników pływania. Pierwszego dnia (1 czerwca) wstęp na basen będzie bezpłatny. Jest to, więc wspaniała okazja żeby z basenowych atrakcji skorzystać w ramach Dnia Dziecka. Zwłaszcza, że darmowy wstęp mają nie tylko najmłodsi głogowianie, ale także dorośli.

Dzisiaj (1 czerwca) obchodzimy święto wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Początek czerwca przypomina nam także o zbliżających się wakacjach. Jeżeli pogoda dopisze będzie można spędzać czas w górach, nad jeziorem lub nad morzem. Jednak istnieje także alternatywa dla osób, które w wakacje nie opuszczą Głogowa. Mieszkańcy Głogowa będą mogli poczuć się jak nad wodą, dzięki basenom odkrytym w kompleksie Chrobrego Głogów S.A. Pierwsza kąpiel w otwartym basenie jest możliwa już od dzisiaj (1 czerwca). Jednak amatorzy ciepłej wody nie muszą martwić się, że pogoda nie dopisze i woda będzie zbyt zimna. Przedstawiciele Chrobry Głogów S.A zapewniają, że jeżeli nie będzie wystarczająco ciepło to woda zostanie podgrzana do odpowiedniej temperatury. Otwarcie basenów nastąpi o godzinie 14.00. Do dyspozycji mieszkańców Głogowa są dwie niecki, dwie zjeżdżalnie, brodzik, rwąca rzeka oraz cała gama atrakcji na plaży. Boiska do gry w siatkówkę, boule, czy piłkę nożną. Jest też plac zabaw oraz stół do tenisa.

Od dzisiaj (1 czerwca) do 21 czerwca w dni powszednie mieszkańcy Głogowa będą mogli cieszyć się basenami otwartymi w godzinach od 14.00 do 20.00, a w weekendy od 10.00 do 20.00. Z wyłączeniem 15 i 16 czerwca, kiedy obiekt będzie zamknięty. W tym czasie odbywać się na nim będą festyny KGHM. Zaś od 22 czerwca do 31 sierpnia basen będzie czynny od godz.10.00 do 20.00.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.