Nieprawidłowości w Chrobry Głogów S.A. “Piotr Kłak negatywnym bohaterem” spółki?

0
525

W ubiegłym tygodniu doszło do ważnych zmian władzy w spółce akcyjnej Chrobry Głogów S.A. Nie przeszło to bez echa, wręcz przeciwnie, kilka osób w naszym mieście jeszcze mocniej zainteresowało się sytuacją klubu. Pan radny Dudkowiak, znalazł kilka uchybień w działalności poprzednich władz. Szczególnie ważna dla pana Dudkowiaka, okazała się postać byłego dyrektora Piotra Kłaka. Sytuacja znalazła swoje miejsce na jednej z rady miasta.

Oto co zostało powiedziane:

– Dokonała się zmiana władzy w spółce Chrobry Głogów S.A. Nie będę oceniał nowych władz, natomiast o byłych mogę powiedzieć tylko tyle, że nikt o nich nie będzie pamiętał. Natomiast dla mnie negatywnym bohaterem, który kojarzy się ze sportem, jest pan Piotr Kłak. Historia tej osoby jest na tyle ciekawa, że plasował on w klubie różne pozycje, od prezesa po dyrektora sportowego, sztucznie zresztą pozycje stworzone. W dniu dzisiejszym, osoba ta jest na urlopie – 2 letnim. Wiec przez dwa lata jest nietykalny. Jest to ciężka sytuacja dla nowych władz. Osoby, które się angażują w sportowe życie miasta, proponują nowym władzą wypłatę wynagrodzenia bez świadczenia pracy. Jedno jest pewne należy coś z tym zrobić – rozpoczął temat radny DudkowiakGratuluje Przemku powrotu na właściwe miejsce, ale chyba sam doskonale wiesz, że musisz posprzątać po swoich poprzednikach. Sytuacja nie będzie łatwa, ale mam nadzieje, że starczy ci siły i odwagi, aby pokazać nieprawidłowości jakie w spółce w ostatnim czasie się wydarzyły – kontynuował radny.

Panie radny, sesja rady miejskiej nie jest właściwym miejscem do rzucania takich oszczerstw na jednego z byłych radnych. To są sprawy pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem. Moim zdaniem nie jest to właściwe miejsce, a już forma jaką pan zastosował nie jest odpowiednia – komentował Leszek Rybak, wiceprezydent miasta Głogowa.

Czy nie jest to przemilczanie tematu? Czy, a jeśli tak to jakie, nieprawidłowości miały miejsce w Chrobrym Głogów S.A?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.