Babski wieczór z Coco Chanel

0
609

Kolejna odsłona imprezy, na którą wstęp mają tylko kobiety. W czwartek (16 maja br.) odbędzie się Babski Wieczór Filmowy – tym razem z pokazem filmu o Coco Chanel. Babski Wieczór Filmowy to nowa inicjatywa, która powstała przy współpracy Młodzieżowego Centrum Kultury oraz Restauracji Steak House Rock Cafe mieszczącej się przy ulicy Perseusza 11. Ciekawe propozycje spędzenia czwartkowego wieczoru zainteresują kobiety z każdego przedziału wiekowego. W programie między innymi pokazy kulinarne, barmańskie, konkursy z nagrodami oraz projekcja filmu.

Spotkanie, na które wstęp mają tylko kobiety – tego jeszcze w Głogowie nie było. W najbliższy czwartek rozpocznie się cykl spotkań dla płci pięknej w MCK Mayday. – Przygotowaliśmy seanse filmowe (i nie tylko) w wygodnych sofach, z koktajlem w dłoni, w doborowym towarzystwie. – informują organizatorzy. Co dwa tygodnie prezentowany będzie specjalny repertuar filmowy przygotowany z myślą o Paniach. Przed seansem ciekawe pokazy kulinarne i barmańskie, które doradzą jak w prosty sposób przygotować efektowne dania i wyjątkowe drinki oraz koktajle. Takie spotkanie to ponad trzy godziny świetnej zabawy oraz konkursy z nagrodami. Organizatorzy zapewniają sporą dawkę humoru.

Na pierwszym spotkaniu prezentowany był film pt. “Delikatność”. W czwartek na ekranie pojawi się film pt. “Coco Chanel”. O filmie można przeczytać: “Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej “diablicy o ludzkich pragnieniach”. To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie – Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości. Poznacie wielką Ikonę Mody – Coco Chanel, której samotność była równie wielka jak jej sława. Opiekę nad kostiumami do tego filmu sprawował sam Karl Lagerfeld – mistrz autokreacji, wielki spadkobierca i kontynuator stylu Coco Chanel.”

W rolach głównych: Audrey Tautou (Amelia, Delikatność), Benoît Poelvoorde, reżyseria: Anne Fontaine. Czas trwania filmu to 105 minut.

Zapraszamy wszystkie kobiety w czwartek, 16 maja br. o godz. 18:00 do Młodzieżowego Centrum Kultury Mayday, przy ul. Perseusza 11. Wstęp na imprezę kosztuje 10zł.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.