Duże zmiany w Chrobrym Głogów S.A

0
577

Wczoraj informowaliśmy o rozmowach na temat współpracy zespołu Euromaster Głogów i spółki akcyjnej Chrobrego Głogów S.A. Od czasu roszad na stanowiskach dyrektora i prezesa padło już kilka nowych pomysłów, które mocno pociągnąć mają rozwój piłki nożnej w naszym mieście. Wszystko wskazuje na to, iż pomysły szbko zamieniać się będą w działania. M.in. w Głogowie pojawił się wychowanek Szkółki Piłkarskiej Głogów, Konrad Kaczmarek, który wrócił do Głogowa po blisko rocznej przerwie. Co jeszcze czeka nas w najbliższej przyszłości?

Byli piłkarze Chrobrego Głogów wrócą na boisko!

– Odbyły się pierwsze rozmowy, po których mamy nadzieję zostanie powołana nowa sekcja, oldboy Chrobrego Głogów. Chcemy docenić byłych piłkarzy, chcemy by to, co do tej pory robią, czyli reprezentują ten klub i nasze miasto, żeby robili to jako część spółki Chrobry Głogów S.A. Jestem po rozmowie z Panem Henrykiem Gałką i wiem, że jest zainteresowanie ze strony byłych piłkarzy naszego klubu. Myślę, że są oni częścią tego klubu, dla wielu młodych piłkarzy są autorytetami piłki nożnej nie tylko w Głogowie. Jestem dobrej myśli – mówił Przemysław Bożek, podczas konferencji prasowej.

Zespół wzmacniany byłymi zawodnikami.

W piątek miał miejsce głośny powrót wychowanka Szkółki Piłkarskiej Głogów – Konrada Kaczmarka, który przez blisko rok czasu reprezentował barwy pierwszoligowego ŁKS-u Łódź. Nowy dyrektor Przemysław Bożek, na piątkowej konferencji prasowej zapowiedział powrót do Głogowa kolejnego, byłego reprezentanta pomarańczowo-czarnych. Kto będzie następny? – Trwają rozmowy z byłymi zawodnikami, którzy dziś reprezentują barwy innych klubów II czy I ligi. Udało nam się zmobilizować Konrada Kaczmarka do powrotu. Myślimy jeszcze o jednym zawodniku, który pochodzi z Głogowa. Jeśli się uda, to będzie to duży sukces nas wszystkich, bo o to chodzi, by w Głogowie grali głogowianie – komentował Przemysław Bożek.

Czy inne kluby dołączą do Chrobrego Głogów S.A?

Na piątkowej konferencji prasowej nie zabrakło pytań na temat pozyskiwania nowych dyscyplin sportowych w Chrobrym Głogów S.A. Przy powstawaniu spółki trwały rozmowy ze szczypiornistami SPR-u. Rozmowy nie doszły do skutku. Na konferencji padł temat siatkarzy Chrobrego Głogów. Znając umiejętności organizacyjne Przemysława Bożka, szybko usłyszymy o kolejnych zmianach w klubie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.