Prywatka dla 40 – latka

0
614

Kolejna odsłona cyklicznej imprezy organizowanej przez Steak House Rock Cafe oraz Miejski Ośrodek Kultury. Prywatki były modne kiedyś, a jak jest teraz? Czy obecni 40 – latkowie chcą się bawić przy hitach, które wywołują wspomnienia z okresu dorastania? Aby się o tym przekonać, zapraszamy w sobotę, 11 maja br. na Prywatkę 40 – latka.

Na pewno takich imprez w Głogowie brakowało. MCK Mayday i Steak House Rock Cafe prężnie działają na lokalnym rynku imprezowym, proponując coraz ciekawsze możliwości spędzenia wolnego czasu dla poszczególnych płci lub grup wiekowych. Zainicjowane zostały spotkania tylko dla kobiet – “Babski wieczór”, jednak teraz nie ma podziału na płeć. Prywatka 40 – latka jest imprezą, na której powinny pojawić się osoby od 30 roku życia, lubiące muzykę z czasów, kiedy wchodziły w pełnoletniość i dorosłość. Ilość miejsc na takiej imprezie jest ograniczona, więc warto jak najszybciej zastanowić się nad przyjściem. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę przy muzyce lat 80’ i 90’, polskich przebojach, Rock&Roll’u czy muzyce pop oraz rock.

Polecamy i zachęcamy do zabawy w sobotni wieczór! Jeżeli nie w tę sobotę, to może w następną. Warto wybrać się na imprezę z rówieśnikami. Prywatka 40 – latka już 11 maja br., start o godzinie 20:00, wstęp dla osób od 30 roku życia biletowany : 10zł / osoba. Organizatorzy zachęcają do bezpłatnej rezerwacji stolików: Biuro Obsługi Klienta MOK: 76 833 65 74 lub 507 741 470.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.