Kabaretowy wieczór majówkowy

0
738

Majówka wielkimi krokami zbliża się ku końcowi, pogoda niestety nas nie rozpieściła, ale nie ma powodu do nudy w Głogowie. 1 maja br. (środa) odbył się pierwszy kabaretowy wieczór majówkowy, a już dzisiaj zapraszamy Państwa na drugą część “Kabaretowej Majówki” w Miejskim Ośrodku Kultury, podczas której wystąpi Formacja Chatelet.

Spora dawka dobrego humoru jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Stare porzekadło mówi, że “śmiech to zdrowie”. Zapewne taki tok rozumowania mają wszystkie kabarety, które powstają i utrzymują się na polskiej scenie. Taka jest ich rola – rozbawić publikę. W środę, 1 maja br. głogowianie mieli okazję zobaczyć na scenie formację “CIACH”. Dzisiaj zaś na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi kabaret o nazwie “Formacja Chatelet”. Formacja Chatelet to niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy – ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Jak sami piszą o sobie – “Formacja powstała nagle w Krakowie… i niech trwa”. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce – prosimy nie wierzyć innym, którzy twierdzą inaczej. Kochają być na scenie jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych. Istnieją od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy nie mają pomysłu na spędzenie sobotniego, majówkowego wieczoru. Bilety w cenie 50zł można nabyć w Biurze Obsługi Klienta w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Występ rozpocznie się o godz. 19:00.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z występu grupy kabaretowej “Ciach” – kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.