Giełda kultury – edycja wiosenna

0
515

Wiosna już na dobre zawitała w pogodzie. Zapewne wszystkich cieszą dodatnie temperatury i brak śniegu. Jest to doskonały czas na “wiosenne porządki” w domach. Przy okazji możemy przejrzeć swoje książki, płyty winylowe lub CD oraz filmy. Jeżeli wśród tych rzeczy znajdzie się taka, z której nie będziemy już korzystać, a jest w dobrym stanie – nie ma sensu, by kulturę zamykać w domu. Niech idzie w świat. W Głogowie od jakiegoś czasu jest taka możliwość, Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday zainicjowało cykl spotkań pt. “Wymień się kulturą”. Podobne zdarzenie odbyło się już dwukrotnie, teraz organizatorzy zapraszają na wiosenną edycję.

Ile to razy z miejsca na miejsce przekładamy płyty, których już nie słuchamy lub książki, które kurzą się na półce. Nie skazujmy kultury na taki los. Wystarczy odrobina chęci i wolnego czasu, a może rzeczami, które dla nas nie mają już większego znaczenia zainteresuje się ktoś inny. Miejski Ośrodek Kultury po raz trzeci organizuje giełdę pt. “Wymień się kulturą”. Jest to świetna okazja nie tylko do tego, aby zrobić nieco miejsca na półce czy szafie, ale także zdobyć inne ciekawe egzemplarze a także poznać innych ludzi, którzy tak jak my – interesują się kulturą.

Każdy, kto ma ochotę wymienić się niepotrzebnymi już grami, książkami, płytami CD lub winylowymi może to zrobić w niedzielę (28 kwietnia br.) w godz. 12:00- 15:00 w MCK Mayday na osiedlu Kopernika. Wstęp wolny. Ponadto, organizatorzy zapewniają stoliki do prezentacji swoich zbiorów.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.