Trwają targi pracy w Zespole Szkół Zawodowych

0
553

Większość ludzi marzy o dobrej pracy, przyzwoitych zarobkach i satysfakcji z wykonywanych zajęć. Nie każdy jednak ma tyle siły, żeby znaleźć odpowiednią pracę. Zdarzają się także tacy, którzy z jej znalezieniem mają duże problemy. Dzieje się tak, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest funkcjonować na rynku pracy, bo ofert jest zdecydowanie za mało w stosunku do osób poszukujących zatrudnienia. Pomóc w poszukiwaniu pracy mogą między innymi targi pracy, które organizowane są dzisiaj (19 kwietnia) w Głogowie. Targi odbędą się pod hasłem “Z myślą o przyszłości”.

Już dzisiaj (19 kwietnia) w Zespole Szkół Zawodowych w Głogowie, który mieści się na placu Jana z Głogowa odbędą się targi pracy pod nazwą “Z myślą o przyszłości”. Ich organizatorem jest Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Głogowie. Celem targów pracy jest przybliżenie młodzieży i osobom bezrobotnym tematyki w zakresie rynku pracy, pracodawców oraz ofert pracy na lokalnym rynku. Młodzi ludzie będą mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół i instytucji rynku pracy. To dobra pora, by skorzystać z konsultacji doradców zawodowych. – Podczas targów Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie będzie miał stoisko informacyjne z ofertami pracy w Polsce i za granicą. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy udzielą zainteresowanym informacji w zakresie rejestracji w PUP i oferty urzędu dla młodych ludzi. Będzie można również zbadać swoje predyspozycje zawodowe, a także pobrać materiały informacyjne i poradniki – mówi Witold Nietopiel z Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Targi pracy pod nazwą “Z myślą o przyszłości” rozpoczynają się o godzinie 10.00.

Targi pracy pod nazwą “Z myślą o przyszłości” realizowane są w ramach projektu pod nazwą “OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.