Trwa głosowanie na film o wolontariacie

0
398

Mieszkańcy Głogowa już nie raz pokazali, że potrafią się jednoczyć i wspólnie walczyć w ważnej sprawie. Pamiętamy zaciętą walkę o plac zabaw, zjednoczenie sił w walce o małego Oliwiera Przybka, czy głosowanie w plebiscycie pod nazwą, “Na co przeznaczyć pieniądze z Unii Europejskiej”. Teraz po raz kolejni mieszkańcy Głogowa mogą pokazać, że potrafią się jednoczyć i pomóc innym. Tym bardziej, że pomóc można tylko zza swojego komputera, poprzez jedno kliknięcie. Teraz mieszkańcy Głogowa mogą pomóc Remikowi Chudasiowi, który bierze udział w europejskim konkursie.

Remik Chudaś kiedyś był europejskim wolontariuszem, a teraz ciągle działa w Stowarzyszeniu dla Dzieci i Młodzieży Szansa. Jak czytamy w wydarzeniu utworzonym na facebooku przez Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Szansa, Remik to człowiek pozytywnie zakręcony i to właśnie dzięki niemu wolontariat europejski funkcjonuje w stowarzyszeniu. Przez lata Remik Chudaś pomagał innym. Teraz mieszkańcy Głogowa mogą pomóc jemu. Remik zrobił film o wolontariacie, który bierze udział w europejskim konkursie. W filmie Remik przedstawia krótką historię (9 minut), w której opowiedział o swoim ważnym wydarzeniu w życiu, czyli o wolontariacie we włoskiej organizacji. Film został nagrany 2004 roku. Aby pomóc Remikowi Chudasiowi należy wejść na stronę: http://www.dailymotion.com/remikevs#video=xz1bs3 i obejrzeć film pod nazwą “Have you ever thought about it”. Oglądając film w lewym górnym rogu kadru będzie można zauważyć przycisk “vote”. Jeśli chcemy pomóc głogowskiemu wolontariuszowi, wystarczy kliknąć w ten przycisk i zagłosować na film. Akcja trwa do najbliższej niedzieli (21 kwietnia).

Przy okazji przypominamy także, że do końca kwietnia trwa plebiscyt portalu wroclaw.naszemiasto pod nazwą, “Na co wydać pieniądze z Unii Europejskiej”. Inwestycja w Głogowie, czyli budowa drugiej przeprawy mostowej oraz obwodnicy miasta niezmiennie znajduje się na pierwszym miejscu. Nadal jednak można głosować, aby umocnić tę pozycję.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.