Trwa głosowanie na film o wolontariacie

0
273

Mieszkańcy Głogowa już nie raz pokazali, że potrafią się jednoczyć i wspólnie walczyć w ważnej sprawie. Pamiętamy zaciętą walkę o plac zabaw, zjednoczenie sił w walce o małego Oliwiera Przybka, czy głosowanie w plebiscycie pod nazwą, “Na co przeznaczyć pieniądze z Unii Europejskiej”. Teraz po raz kolejni mieszkańcy Głogowa mogą pokazać, że potrafią się jednoczyć i pomóc innym. Tym bardziej, że pomóc można tylko zza swojego komputera, poprzez jedno kliknięcie. Teraz mieszkańcy Głogowa mogą pomóc Remikowi Chudasiowi, który bierze udział w europejskim konkursie.

Remik Chudaś kiedyś był europejskim wolontariuszem, a teraz ciągle działa w Stowarzyszeniu dla Dzieci i Młodzieży Szansa. Jak czytamy w wydarzeniu utworzonym na facebooku przez Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Szansa, Remik to człowiek pozytywnie zakręcony i to właśnie dzięki niemu wolontariat europejski funkcjonuje w stowarzyszeniu. Przez lata Remik Chudaś pomagał innym. Teraz mieszkańcy Głogowa mogą pomóc jemu. Remik zrobił film o wolontariacie, który bierze udział w europejskim konkursie. W filmie Remik przedstawia krótką historię (9 minut), w której opowiedział o swoim ważnym wydarzeniu w życiu, czyli o wolontariacie we włoskiej organizacji. Film został nagrany 2004 roku. Aby pomóc Remikowi Chudasiowi należy wejść na stronę: http://www.dailymotion.com/remikevs#video=xz1bs3 i obejrzeć film pod nazwą “Have you ever thought about it”. Oglądając film w lewym górnym rogu kadru będzie można zauważyć przycisk “vote”. Jeśli chcemy pomóc głogowskiemu wolontariuszowi, wystarczy kliknąć w ten przycisk i zagłosować na film. Akcja trwa do najbliższej niedzieli (21 kwietnia).

Przy okazji przypominamy także, że do końca kwietnia trwa plebiscyt portalu wroclaw.naszemiasto pod nazwą, “Na co wydać pieniądze z Unii Europejskiej”. Inwestycja w Głogowie, czyli budowa drugiej przeprawy mostowej oraz obwodnicy miasta niezmiennie znajduje się na pierwszym miejscu. Nadal jednak można głosować, aby umocnić tę pozycję.