Debata na temat Przedmiotów Ekonomii Społecznej

0
1169

W następny piątek (26 kwietnia) w Starostwie Powiatowym w Głogowie odbędzie się debata informacyjno- promocyjna pod nazwą “Podmioty Ekonomii Społecznej (Spółdzielnie Socjalne, KIS, CIS, Fundacje, Stowarzyszenia) wsparcie dla tworzenia i funkcjonowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – oferta, dobre praktyki, szanse, animacja”. Organizatorem spotkania jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Głogowie. Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w debacie powinny wysłać wypełniony formularz do jutra (19 kwietnia).

Celem debaty pod nazwą “Podmioty Ekonomii Społecznej (Spółdzielnie Socjalne, KIS, CIS, Fundacje, Stowarzyszenia) wsparcie dla tworzenia i funkcjonowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – oferta, dobre praktyki, szanse, animacja” jest przedstawienie pozytywnych przykładów oraz aktualnych i przyszłych możliwości wspierania tworzenia i funkcjonowania Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES) z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego (oferowanych obecnie w ramach PO KL – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki). – Mamy nadzieję, że poprzez bezpośrednie uczestnictwo w debacie osób i instytucji zainteresowanych tworzeniem i wsparciem w funkcjonowaniu Podmiotów Ekonomii Społecznej, przybliżymy możliwości oferowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – mówi Bartłomiej Adamczak, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Głogowie. Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie powinny przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowego na adres mailowy: [email protected] do jutra (19 kwietnia). Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 22 kwietnia na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy z informacją o treści: “potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na debatę – Głogów”. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie.

Debata pod nazwą “Podmioty Ekonomii Społecznej (Spółdzielnie Socjalne, KIS, CIS, Fundacje, Stowarzyszenia) wsparcie dla tworzenia i funkcjonowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – oferta, dobre praktyki, szanse, animacja” odbędzie się w następny piątek (26 kwietnia) w budynku Starostwa Powiatowego w Głogowie przy ulicy Sikorskiego 21. Spotkanie odbywać będzie się w godzinach od 10.00 do 12.00 w sali numer 225.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.