Wracają na boisko by grać o puchar

0
510

Już dziś na boiska piłkarskie powracają rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski. Do rywalizacji przystąpi kilka zespołów z niższych lig naszego okręgu: Sparta Grębocice, LZS Buczyna, Płomień Radwanice, Chrobry II Głogów i Zawisza Serby. Wszystkie zespoły powalczą o awans do kolejnej fazy tych rozgrywek na szczeblu lokalnym. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Zawiszy Serby z rezerwami Chrobrego Głogów. Kto grać będzie dalej, a kto już dziś zakończy rywalizację? O tym już dziś wieczorem zdecydują boiska. Wszystkie spotkania rozpoczną się o 17:30.

Zawisza Serby – Chrobry II Głogów.

Wielkie derby na szczeblu okręgowym. Gospodarze zajmują 7 lokatę w A klasie, ale dla każdego niżej notowanego zespołu spotkanie z Chrobrym Głogów jest czymś ważniejszym niż zwykły mecz. Co prawda rezerwy to lider Klasy Okręgowej, ale my faworyta w tym spotkaniu nie widzimy.

Iskra Sucha Górna – Sparta Grębocice

Iskra to młody i ambitny zespół, który za jakiś czas może namieszać w regionie. Póki co, wszystko wskazuje na to, że to jeszcze zbyt wcześnie. Choć kto wie, może to właśnie ten moment by pokonać Spartę i piąć się w górę?

LZS Buczyna – Płomień Radwanice

Faworytem tego spotkania zdają się być goście z Radwanic. Barwy Płomienia reprezentuje zdecydowana większość byłych zawodników m.in. Chrobrego Głogów, a zespół wciąż ma szansę na awans do Klasy Okręgowej. LZS to zespół, który w A klasie do końca bronić się będzie przed spadkiem z ligi. Czy najlepszy strzelec zespołu Dawid Ciechelski poprowadzi zespół do kolejnej fazy Okręgowego Pucharu Polski?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.