Wstęp tylko dla kobiet

0
573

Takiej imprezy jeszcze w Głogowie nie było! A jeżeli kiedyś była, to już dawno została zapomniana. W MCK Mayday królować będą kobiety. Babski Wieczór Filmowy to nowa inicjatywa, która powstała przy współpracy Młodzieżowego Centrum Kultury oraz Restauracji Steak House Rock Cafe mieszczącej się przy ulicy Perseusza 11. Ciekawe propozycje spędzenia czwartkowego wieczoru zainteresują kobiety z każdego przedziału wiekowego. W programie między innymi pokazy kulinarne, barmańskie, konkursy z nagrodami oraz projekcja filmu. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 18 kwietnia br., początek o godz. 18:00.

Spotkanie, na które wstęp mają tylko kobiety – tego jeszcze w Głogowie nie było. W najbliższy czwartek rozpocznie się cykl spotkań dla płci pięknej w MCK Mayday. – Przygotowaliśmy seanse filmowe (i nie tylko) w wygodnych sofach, z koktajlem w dłoni, w doborowym towarzystwie. – informują organizatorzy. Co dwa tygodnie prezentowany będzie specjalny repertuar filmowy przygotowany z myślą o Paniach. Przed seansem ciekawe pokazy kulinarne i barmańskie, które doradzą jak w prosty sposób przygotować efektowne dania i wyjątkowe drinki oraz koktajle. Takie spotkanie to ponad trzy godziny świetnej zabawy oraz konkursy z nagrodami. Organizatorzy zapewniają sporą dawkę humoru.

Nieco wiedzy będzie można zaczerpnąć od przedstawicielek Instytutu Zdrowia i Urody “Yasumi”, gdyż zgromadzone w czwartkowy wieczór kobiety usłyszą prelekcję pt. “Bądź delikatna”.

Jako, że jest to Babski Wieczór Filmowy, nie może zabraknąć projekcji. Na pierwsze spotkanie zaplanowane jest oglądnięcie filmu z kina kobiecego pt. “Delikatność”. Zapewne większość kobiet oglądała “Amelię” i zapamiętała charakterystyczną aktorkę – Audrey Tautou. W tej projekcji znów będzie można ją zobaczyć w roli głównej.

“Delikatność” to komedia romantyczna produkcji francuskiej w reżyserii Stephane Foenkinos. W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu dziewczyny może się coś zmienić. Pewnego dnia w biurze pojawia się łysiejący, szczerzący w uśmiechu zęby Marcus (François Damiens), Szwed ubrany w beżowy sweter po dziadku. Nathalie, nagle, bezwiednie, całuje Marcusa namiętnie w usta. To początek romantycznej i zabawnej historii, która wiele namiesza zarówno w życiu Francuzki i jak i Szweda. Łącząca ich relacja służbowa z pewnością niczego nie ułatwi.

Wszystkie zainteresowane kobiety serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie cyklu spotkań. Pierwsze odbędzie się już w czwartek, 18 kwietnia br. o godz. 18:00 w MCK Mayday przy ul. Perseusza 11. Wstęp na wydarzenie kosztuje 10zł. Więcej informacji uzyskać można na stronie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.