Irena Santor wykona recital w Głogowie

0
660

Niezwykła artystka zawita do Głogowa. Imię i nazwisko tej Pani na pewno znane jest większości osób. Irena Santor już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia br. wystąpi na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, wykonując swoje najbardziej znane przeboje. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Nazywana Pierwszą Damą Polskiej Piosenki, Irena Santor, bardzo dobrze znana jest naszym babciom oraz mamom. Młode pokolenie też zna bogatą twórczość artystki, która niekwestionowanie posiada bardzo przyjemny, czysty głos, operując mezzosopranem. Znają Ją wszyscy, bez względu na wiek, gdyż muzyka którą wykonuje jest ponadczasowa. Dzięki niezwykłemu kunsztowi interpretacyjnemu i wyjątkowej muzykalności Irena Santor jest artystką wielkiego formatu – to przyzna na pewno każdy, kto chociaż raz usłyszał któryś z utworów przez Nią wykonywanych. Artystka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, między innymi: Złoty Mikrofon miasta Chicago, Złota Honorowa Odznaka Legionu Kanadyjskiego, Złoty Fryderyk (za całokształt twórczości artystycznej), tytuł Zasłużony Dla Kultury Narodowej. To zaledwie kilka pozycji, z całej, bardzo długiej listy odznaczeń i nagród zdobytych przez Irenę Santor.

Wyjątkowy koncert artystki to recital największych przebojów, między innymi: “Jak przygoda to tylko w Warszawie”, “Powrócisz tu”, “Walc Embarass”, “Już nie ma dzikich plaż”, “Tych lat nie odda nikt”, które przeplatane będą piosenkami z najnowszej płyty artystki pt. “Kręci mnie ten świat”. Najnowsze wydane płytowe spotkało się z bardzo entuzjastycznymi opiniami recenzentów, zdobywając uznanie, oraz co najważniejsze – serce publiczności.

Irena Santor wykona swoje utwory w towarzystwie Czesława Majewskiego (fortepian). Jest to kompozytor, pianista, dyrygent oraz aktor kabaretowy. Szersza publiczność kojarzyć go może z programów telewizyjnych, które przyniosły mu popularność. Między innymi są to: występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych “Śpiewające fortepiany” (TVP2) i “Singa Dinga” (TV Puls).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, ten niezwykły koncert odbędzie się 21 kwietnia br. (niedziela) o godz. 17:00. Bilety w cenie 30zł (przedsprzedaż) lub 40zł (w dniu koncertu) nabyć można w Biurze Obsługi Klienta MOK.

Warto wspomnieć, że koncert ten jest wydarzeniem inaugurującym działalność Miejskiego Klubu Seniora, który swą siedzibę będzie miał w MCK Mayday.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.