Remis. Tylko czy aż?

0
880

Jeden punkt zdołali ugrać piłkarze nożni Chrobrego Głogów we wczorajszym (12.04.2013) spotkaniu z Jarotą Jarocin. Biorąc pod uwagę, iż był to prawdopodobnie najsłabszy mecz podopiecznych trenera Ireneusza Mamrota w tej rundzie, to należy się z niego cieszyć. Ogromna fala krytyki ze strony głogowskich kibiców spada na głowę szkoleniowca pomarańczowo-czarnych. Murem za swoim trenerem stają piłkarze.

– Dajcie nam dwa tygodnie spokoju, byśmy mogli w spokoju potrenować i pokazać, że potrafimy grać w piłkę – apelował Sławomir Janicki. Po spotkaniu, które dało nam dużo do myślenia. Pozawala też zastanowić się mocniej nad tym, w którą stronę podąża głogowski zespół.

– Z naszej strony to był zdecydowanie najsłabszy mecz w tej rundzie. Dużo strat, mnóstwo niecelnych podań, złe przyjęcia piłki. Nie ma co owijać w bawełnę, rozegraliśmy bardzo słabe zawody. Całe szczęście, że przy wyniku 0:1 Sławek Janicki wybronił sytuację. Dopiero przy golu wyrównującym Krzyśka Kaliciaka przez moment coś lepszego zaczęło się dziać, jednak zdominował gorszy styl – mówił po spotkaniu trener Ireneusz Mamrot.

Kibice przychodzą na stadion, żeby zobaczyć dobrą grę. A nam po raz kolejny nie do końca wyszło. Z jednym plusem, że podnieśliśmy się po stracie gola. To jednak nie jest tak, że nie chcemy. Duża krytyka spada na trenera, jednak to my rywalizujemy na boisku, nie realizując tych założeń, które nakreśla nam szkoleniowiec. To my musimy uderzyć się w pierś. Trener jeździ, obserwuje rywali, stara się dobrać odpowiednią taktykę, którą ćwiczymy na treningach, a podczas analizy wychodzi, że nie wykonujemy tego, co powinniśmy. To nie tak, że sobie olewamy. Przecież też mamy zmarnowany cały tydzień, w szatni nie jest wesoło, a dodatkowo tracimy jeszcze pewne bonusy – komentował całą sytuację napastnik Chrobrego Krzysztof Kaliciak.

O samym spotkaniu należy szybko zapomnieć. Wierzymy, że zespół w najbliższym czasie się zgra i udowodni wszystkim jakim potencjałem dysponuje.

CHROBRY GŁOGÓW – JAROTA JAROCIN 1:1 (0:0)


0:1 Olejniczak 62
1:1 Kaliciak 75

Chrobry: Janicki – Michalec, Damyanov, Samiec, Bukraba, Ulatowski, Kowalczuk (46 Kuczer), Niewieściuk (65 Michalski), Szczepaniak, Kaliciak, Ilków-Gołąb (46 Sędziak).

Jarota: Szymański – Kieliba, Śliwa, Filipiak, Czabański (55 Nawrocki), Owczarek (81 Ludwiczak), Białożyt, Pawlak (69 Danielak), Kamiński, Garbarek, Olejniczak.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.