Zaczynamy bój o utrzymanie w PGNiG Superlidze

0
595

Już dziś podopiecznych trenera Przybylskiego czeka pierwsze spotkanie z tych ważniejszych w karierze zawodników. SPR Chrobry Głogów kolejny rok z rzędu, na koniec sezonu, staje w świetle spadku z ekstraklasy. W ubiegłych latach cudem udawało się pozostać w lidze. Wszystko wskazuje na to, że tym razem, jeśli nie utrzymamy się wygrywając baraże, to nikt nam dzikiej karty nie wręczy. Dziś (11.04.2013) o godz. 17:00 w Przemyślu rozpoczniemy walkę o być albo nie być w najwyższej klasie rozrywkowej.

Z Czuwajem trzeba wygrać.

O utrzymaniu w PGNiG Superlidze zdecyduje mała tabela czterech drużyn zamykających stawkę po rundzie zasadniczej. Oprócz zespołu z Przemyśla i Głogowa o pozostanie w lidze powalczy także Miedź Legnica i Zagłębie Lubin. Jeśli marzymy o utrzymaniu, musimy dobrze rozpocząć baraże. Czuwaj to doskonały rywal w takiej sytuacji. Zespół z Przemyśla to zdecydowanie najsłabsza ekipa w lidze, z którym przegrać, a nawet zremisować nie można. Nie należy go jednak lekceważyć, bo Ci którzy to uczynili, tracili punkty w starciu z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.

Głogowianie gotowi do rywalizacji.

Wczoraj odbył się ostatni trening przed jakże ważną częścią sezonu w naszym wykonaniu. Poza barażami o utrzymanie w lidze, głogowianie powalczą także o Puchar Polski. W tych rozgrywkach awansowaliśmy do najlepszej czwórki, co jest dowodem iż SPR Chrobry Głogów w piłkę ręczną grać potrafi. Czy uda się natomiast utrzymać dobrą formę w obu rozgrywkach? Czy może zespół odpuści Puchar Polski aby pozostać w lidze? Na te i inne pytania uzyskamy odpowiedź podczas kilku nadchodzących dni, bogatych w handbalowe emocje.

Czuwaj Przemyśl – SPR Chrobry Głogów

czwartek 11.04.2013 godz. 17:00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.