Rozbrzmią hip-hopowe rymy

0
430

Czas na hip-hop! Już jutro, 12 kwietnia br. (piątek) rozbrzmią hip-hopowe rymy w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday. Gwiazdą wieczoru będzie znany w tych kręgach, toruński raper – MAŁPA. Nie często zdarza się, że do Głogowa przyjeżdzają znane gwiazdy sceny hip-hopowej. Tego dnia zaprezentują się także 4 formacje z Głogowa i 3 z bliskich okolic. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Koncert odbędzie się w ramach Hip-Hop Strefy. Jest to inicjatywa, która zawiązała się w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday. W jej ramach, co jakiś czas organizowane są występy nie tylko głogowskiej sceny hip-hopowej, ale także znanych gwiazd. Takim oto sposobem do Głogowa zawita jutro znany raper MAŁPA. Jest to raper z Torunia, członek i współzałożyciel formacji Proximite. Współpracował z następującymi wykonawcami: Diox, Donatan, Małolat, Parias, Pezet, Pyskaty, W.E.N.A., WhiteHouse. Nie ogranicza się jedynie do zespołów, ponieważ prowadzi solową działaność artystyczną. Debiut solowy MAŁPY, album “Kilka numerów o czymś” był bardzo wysoko oceniony przez krytyków.

Występ gwiazdy wieczoru supportować będą obiecująco zapowiadające się formacje hip-hopowe z Głogowa i okolic. Na jednej scenie wystąpią zatem: TyffyTyffy (Polkowice, Głogów), Efekt Synergii (Przemków), Buras & Piexon vs. Biko1 (Zielona Góra), Retrospekcja (Głogów), Korelacja (Głogów), Kosa/Adiss (Głogów), Ramzi (Głogów).

W trakcie trwania imprezy przewidziany jest także Breakdance Battle – a dla jego zwycięzców, nagrody.

Serdecznie zapraszamy!

12 kwietnia br. (piątek), godz. 19:00 Bilety: 10 zł w przedsprzedaży/ 15 zł w dniu koncertu. Sala koncertowa MCK Mayday, ul. Perseusza 11.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.