Wystawa fotografii dr hab. Izabeli Łapińskiej

0
658

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na kolejną wystawę organizowaną przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Głogowie. Już od 20 kwietnia br. będzie można zobaczyć prace dr hab. Izabeli Łapińskiej. Galeria Wejście to projekt, w którym społeczność studencka zobaczyć może prace rówieśników, ale także wykładowców czy innych artystów.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie zaprasza serdecznie wszystkich miłośników fotografii na wernisaż wystawy prac autorstwa dr hab. Izabeli Łapińskiej. Wydarzenie to będzie miało miejsce 20 kwietnia br. (sobota). Galeria Wejście to bardzo charakterystyczny punkt głogowskiej uczelni, bowiem wkraczając w jej progi głównym wejściem, od razu można zobaczyć wystawiane obrazy, rzeźby czy zdjęcia. Każdy może więc na chwilę zatrzymać się i spojrzeć na prezentowane dzieła sztuki. Dotychczas odbyło się kilka wystaw, na których swoje prace pokazywali studenci czy wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły w Głogowie.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w Galerii Wejście obecnie podziwiać można prace wykładowcy głogowskiej uczelni, dr Adama Olejniczaka. Wszystkich, którzy chcieliby w taki sposób kontemplować ze sztuką informujemy, że wystawy w galerii wymieniane są co miesiąc. Każdy więc znajdzie coś, co go zainteresuje i co sprawi, że chociaż na chwilę przystanie, aby podziwiać dzieła sztuki.

W imieniu organizatorów, czyli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie zapraszamy na wernisaż wystawy dr hab. Izabeli Łapińskiej, który odbędzie się 20 kwietnia br. (sobota) o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.